Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megszólítsam? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megszólítsam? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Az állomáson (általában) minden reggel látok egy fiút aki nagyon tetszik, de nem tudom mit csináljak, mivel még nem vettem magamon erőt, hogy odamenjek hozzá. Ha jól láttam akkor egy városban is lakunk, de ez előtt még nem igazán láttam őt, idén vettem észre, hogy azzal a vonattal jár, mint én. Ti mit csinálnátok a helyemben? Megszólítsam? Hogyan? 16/L

2018. ápr. 14. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te utána érkezel akkor vegyél magadhoz mondjuk egy tollat és kérdezd meg tőle hogy nem-e ő ejtette vagy kérdezd meg tőle az időt és hasonlók
2018. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ez tetszik :)
2018. ápr. 14. 18:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak nem igazán tudom, hogy utána mit kéne mondanom :D Mármint, az nem lenne gáz ha aztán meg megkérdezném: "És amúgy hogy hínak?" :D
2018. ápr. 14. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, odamész, köszönsz és megkérdezed, hogy hú de ismerős az arcod, véletlen nem xy(sulid neve) suliba jársz? In ét már kialakul egy beszélgetés ha szimpi vagy neki. Beválik, én egy csajhoz mentem oda buszmegállóban, hogy nem láttam e a rockmaratonon, mert ismerős az arca. Sok sikert, nem halogatni.
2018. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszii
2018. ápr. 14. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, telóról vagyok, siettem, volt pár elírás. :D A lényeg, hogy ne stresszeld túl, mindenki örül ha foglalkoznak vele.
2018. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! nem tudod merre van a 9 és 3/4-ik vágány?

Ha van humora, nyerő vagy.

Ha nincs, hagyd a fenébe!!!!!!

2018. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már beszélgetünk és hamarosan találkozunk ^^
2018. ápr. 26. 18:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki olvasná ezt akkor írj rám és adok tanácsot, hogy mit NE csinálj, ha valaki tetszik. Én nagyon elrontottam, de leírhatom hogy mit nem szabad ilyenkor tenni :( Ami valószínűleg egyértelmű másnak, de nekem ezek szerint nem volt az :D
2018. máj. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!