Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek egy olyan srácról aki művész? Változtat ez bármit azon, hogy bejön-e vagy sem? Összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Nem azért müvész mert magára fogja hanem tényleg müvész és művészként keres már pénzt meg dolgozik is... 17/F a válaszaitokat előre is köszönöm !!! :)

2018. ápr. 14. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele semmi probléma.

Sok művész fiú és férfi van a világon, mégis megtalálták sokan a párjukat.

Ez nem kizáró tényező.

2018. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs vele semmi baj. Ha te szereted csinálni és ezt élvezed akkor természetes hogy ezzel foglalkozol.

18/L

2018. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag elismert zenész vagyok 18 évesen,szóval van kis tapasztalatom. Én igazából sose úgy csajozok hogy hencegek vele,ha feljön egy csaj úgyis látja a nagy gitárerősítőket,gitárokat,szintetizátort stb. Engem magamért szeressenek,ne a hírnevemért :)
2018. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

noss... mivel én művészetibe járok, így örülnék egy ilyen srácnak :D

17/L

2018. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy művész? Festő? Zongorista? Író? Költő? Színész? Pontosíts kicsit.
2018. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nahh és ha az is vagy akkor mi van akinek nem tetszik az ne jöjön veled össze ! Ennyi !
2018. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem kifejezetten bejön
2022. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!