Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővéremmel egy szobában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővéremmel egy szobában lakom. És alakulóban van egy barátnő, neki saját szobája van és cinknek érzem azt hogy nekem nincs sajat szobám. A házunk viszonylag nagy meg minden de akkor is szégyellem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 19. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem amiatt fog elítélni mert nincs saját szobád...Szerintem ezt nem kell szégyellned
2018. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintünk is.
2018. ápr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Majd ha túl lépsz azon, hogy " szégyelled " magad , amiatt hogy nincs saját szobád,

Hogy 1000 forintos a tolltartód, nem 5 ezer forintos.

Mikor megtanulod hogy nem a szegénység ( és itt ne arra gondolj , hogy szegénynek tartalak )

az ami elítèlendő.

Mi viszonylag szegényen nőttünk fel, és apám nélkül pl.

De sosem azt éreztem hogy " nincs "

Tudod nem a pénz az ami boldogít , és ha a barátnőd nem ezt fogja látni benned. Akkor alapból egy hülye ringyót fogtál ki, akit érdemes otthagyni parlagon 😂😂😂😂😂

2018. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell az ágyadba vinni,ez a tini kategória,problem solved.
2018. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz megközelítés. Az csak nyafogás, hogy szégyellem magam, mert nincs saját szobám. Nagyon sok gyereknek nincs saját szobája, mégis felnőtt, túlélte.

A kérdés az, hogy meg lehetne-e oldani, hogy legyen külön szobád? Hány helyiségből áll az a ház? Lehet, hogy az egyik szoba csak lomtár vagy ilyesmi? Ha igen, akkor csak funkcióváltásra van szükség, hogy saját szobád legyen, na meg lomtalanításra, amire a szüleidet kell rávenni egy normális érveléssel. Gyerekeknél még teljesen normális, hogy együtt laknak, sőt jobb is, de idővel ez megváltozik.

Esetleg egy válaszfallal ketté lehet választani a szobátokat? Vagy máshogy lehetne válaszfalakkal új szobát kialakítani? Szerintem a nővéred is hasonlóan érezhet, szóval ketten győzködhetnétek a szülőket, ha van a kivitelezésre reális esély. Azonban ha olyan nagy a nővéred, hogy két héten belül már költözik el, akkor ennek már nincs értelme,azt inkább tényleg jobb kivárni.

Sajna a szülők nem mindig veszik észre a gyerekek szükségleteit ami a kor változásából adódik, ezért érdemes felhívni rá a figyelmet, és megoldást keresni.

2018. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Javaslom, válassz olyan barátnőt magadnak, akinek házuk sincs és szülőkkel együtt öten laknak egy szobában.

Előtte szégyenkezés helyett felvághatsz, bár az lenne az igazi szégyen.

Sokan vannak egykék, akik örülnének, ha nővérükkel megoszthatnák szobájukat.

2018. ápr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Először is,köszönöm a válaszokat :)

Nos hát nem mondom hogy gazdagok vagyunk,de azért van penz..apa elég konzervatív ezert vannak számomra fura gondolatok ilyen téren (nem kell külön szoba mert ha lenne akkor csak elhidegülnénk egymástól) es lehet h beépitjuk a tetőteret. De ennek kb 10% esélye van sajna:(

Apa már 67 éves,későn vállalt minket. :/

Lehetne felujitani egy tok jo házzá de nem akarja..es van is rá pénz

2018. ápr. 19. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Most nem értelek. Ha lenne szoba, az a baj, ha nincs az... Akkor legyen "vendégszoba", és az vonul oda a barátjával, barátnőjével aki éppen akar, és ha együtt akartok maradni, akkor együtt lesztek. Ha beépítitek a tetőteret, akkor meg gondolom, máris megoldódik a dolog. A konzervatív apuka-dolgot meg nem tudom hova tenni, mit jelent? 18 éves korodig, ne aludjon nálad a párod? Ne legyen házasság előtt szex? Vagy mi?
2018. ápr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát..jo kerdes XD

Meg kéne győzni valahogy,hogy csinaljuk meg a tetőteret de igazabol ugy gondolnom

,hogy a "legyen külön szobám" indok keves lenne.

2018. ápr. 20. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!