Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a barátnőim...

Mit csináljak ha a barátnőim a saját városunkon kívül nem hajlandóak menni semerre? Mozduljak ki egyedül? 23N

Figyelt kérdés
Szinte sosem mozdulok ki semerre mert a barátnőim pénzhiány miatt nem jönnek sehova. Van több barátnőm is. Nyáron is mondtam hogy menjünk át egy kicsit Debrecenbe. Lebeszéltem az egyik barátnőmmel, majd előző nap lemondta azzal az indokkal hogy maradjunk inkább itt a városban mert nincs pénze a vonatra.. Megláttam ma a Titanic kiállítás hirdetését. Nagyon szeretnék elmenni oda és megnézni. Mondtam egy másik barátnőmnek, erre elkezdi ő is hogy nincs pénze most erre. Én sem vagyok gazdag, de a diákmunkás fizetésemből maradt amit jó lenne olyan dolgokra fordítani ami kikapcsol vagy szórakoztat. Viszont minden barátnőmmel csak annyi programot lehet csinálni hogy itt a belvárosban üljünk be egy kávézóba vagy kajázóba, amit már nagyon unok. Nem több százezres külföldi utakra akarok menni, csak néhány városba itt az országban egy félévben egyszer... Érdemes így egyedül mennem vagy várjak míg lesz pénzük valamikor?

2017. szept. 9. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj emberekkel, keress olyanokat, akik szeretnek utazgatni, és menj velük. Nem azt mondom, hogy cseréld le a mostani baráti körödet, de az nem árthat, ha viszel egy kis vérfrissítést a kapcsolataidba.
2017. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként minden barátnőmmel jó a kapcsolatom, napi szinten beszélünk, találkozunk amikor tudunk de én más élményekre is vágynék egy kávézón kívül.

Lehet igazad van, csak nem tudom hol ismerkedhetnék ilyen új emberekkel :/ tényleg nem extra drága utazásokra vágyok.

Ment a zöld!

2017. szept. 9. 20:03
 3/5 anonim válasza:
1nek igaza van,ismerkedj..más nem nagyon tudsz tenni,én is hasonló helyzetbe(n) vagyok/voltam..én nem vártam rajuk és (vajdasági vagyok) fel Magyarországot mar kőrbe jártam..egyedül..de hidd el egyedül se jobb ha nincsenek ott melletted..igaz igy utazásoknál sok embert megismersz "barátokat" szerezhetsz..de nem olyan,közel se mint ha barátokkal mész 25F
2017. szept. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen elmegyek veled a Titanic kiállításra! A film nekem túl hosszú, túl érzelmes, túl nemtudom, már régen láttam. A kiállítás viszont sok más program mellett érdekes lehet. Pesten van, ugye? Mert oda sokkal könnyebben eljutok, mint decemberbe'. F
2017. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan barátnőm volt, amelyik az utcájából nem volt hajlandó elmenni majd hülyét kaptam, hogy csak ott megyünk fel-alá, pedig már elmúlt 18!
2018. ápr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!