Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki összejönne egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Sajnos rengeteg rossz tulajdonságon van. Alacsony vagyok. Ronda vagyok, nem tudok rendesen ismerkedni, mert egyszerűen nem tudok idegenekkel miről beszélni és eléggé zárkózott is vagyok. Egy idő után persze nyitott leszek és tudok rendesen beszélgetni az emberekkel és még vicces is vagyok, de ez az elején nem megy. Szerintem okosabb vagyok, mint egy átlagos ember.


19F


2018. ápr. 19. 15:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az hogy lehet, hogy a kinézet nem érdekel?
2018. ápr. 29. 19:48
 12/14 anonim ***** válasza:
A kinezet nem szamit. Ez itt az en sajat peldam lesz. Regebben rogbiztem es voltak fiu csapattarsaim is. Egyik srac nagyon nem tetszett. De beszelgettunk es megismertem. Iszonyat aranyos volt kedves stb. Es a belsoje megvaltoztatta a kulsot. Onnantol kezdve rajongtam a kulsejeert. Eszrevettem h milyen gyonyoru kek szemei vannak. Nagy medve alkatu srac volt( nem izomra gondolok). Es hat latod. A belso megszepiti a kulsot. :3 legy magad
2018. ápr. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%
Hülyeségeket beszélsz..A srác csak azért tetszett meg,mert jobban megismerted,ezáltal rádöbbentél hogy a külseje is jó..Soha se lehet össze keverni a belsőt a külsővel..A belső nem változtatja meg a külsőt..Csakis a fejlődés tudja.Hiába szánja rá valaki hogyizmosodni szeretne,a belső nem tudja..Fizikailag kell érte megdolgoznod.Hisz van az a mondás is:A szépségér meg kell szenvedni.
2018. ápr. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De a belso megvaltoztatja a kulsot (legalabb is ahogy latod)
2018. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!