Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember tetőtől-talpig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember tetőtől-talpig fel van öltözve, akkor miert kell radudalni es megbamulni?

Figyelt kérdés
Ma kimentem a busz megállóba, teljesen normálisan felöltözve, semmi kirívó. Ezt miert csinaljak emberek, ezek mit gondolnak?

2018. ápr. 19. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hogy erted ,hogy tetotol-talpig feloltozve? Ha 25C°-ban hótaposó-hosszúgatya-polo,pulcsi,kabát,sál-sapka van rajtad akkor ne csodalkozz ha megbamulnak.
2018. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Farmer, polo, pulcsi, es mar este 6ora volt
2018. ápr. 19. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem egy ismerősöd dudált rád? Elvinni nem tudtak sajnos, mert tele volt a kocsi, de azért jeleztek neked.
2018. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy azt hitték ismernek, aztán mire már dudáltak rájöttek, hogy basszus, nem is az vagy akire gondoltak
2018. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Jajj válaszolók, olyan viccesek és naivak vagytok. Random perverz pasik dudálgatnak rám is állandóan, napi egyszer minimum, mert főúton sétálok haza. Pedig hétköznapian vagyok felöltözve. Nekik elég indok az, hogy nő vagyok. A tél közepén teljesen beöltözve is rendszeresen dudáltak kamionosok, romák, spontán perverzek
2018. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, az emberek egy része ilyen, rád dudál csak azért, mert fiatal nő vagy, nem kell hozzá kirívónak lenni, még különösen csinosnak sem.
2018. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt nem értem, akkor rám miért nem dudál senki? :D
2018. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2018. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor dögös egy lány, ha kint van a melle meg a fél seg**ge...:)
2018. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!