Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még rendes lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rendes lányok akik megbecsülik a fiúkat? Mert azt tapasztaltam hogy minél jobb az ember annál szarabb! 17f

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak keresni kell őket. Nem mindegyikük foglalt és nem mindegyikük szép.
2018. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
így van fordítva is :D 18L
2018. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak hát.. Én például nagyon megbecsülném azt a fiút, akit szeretnék. De "rendesnek" nem igazán mondanám magamat :p
2018. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, így vagyok én is. Na meg nem biztos hogy ha egy lány megbecsülné a fiút, akkor rögtön tetszik is. Rengeteg csúnya de kedves lány létezik.
2018. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze vannak. Csak kérdéses, hogy a külső vagy a belső a fontosabb. Ritka az hogy mindkettő szép, de persze nem lehetetlen..:)

Én is ezt vettem észre. Minél jobban kiteszed a lelked, annál kevesebb viszonzást kapsz.. hát majd talán egyszer lesz olyan aki megbecsüli.

Sok sikert!

16/l

2018. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs rosszabb, mint amikor a pasi jófiúnak állítja be magát, akire nem kíváncsiak a démoni nők. Inkább az a helyzet, hogy az önsajnáltatás a legjobb puncitaszító. Nem attól vagy jófiú mert annak hívod magad, hanem attól, hogy jó ember vagy. Ha pedig nincs sikered a nőknél, magadon kell változtatni.
2018. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. febr. 10. 19:22
 8/8 anonim válasza:
Igen vannak de nagyon kevès es nagyon ritka, + hogy mèg a külső ,belsője is elfogadhatő lehyen ,kb a lanyok 5 % a
2018. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!