Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire jelent problémá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire jelent problémát, ha egy lány nem bírja tartani a szemkontaktust?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi :)

2018. ápr. 20. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
nem olyan nagy baj, de ha majd pl csókra kerül sor akkor ne bújjon el annyira hogy ne tudjam megcsókolni:D amúgy nem baj, csak azért néha nézzen fel :)
2018. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ahh 1-es vagyok, lemaradt xd

17/f

2018. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Ilyen kérdést XDXD

lehet van egy enyhe autista beütésed. Abszolút nem számit. Nekem is nehéz kinda nehéz tartani a szemkontaktust de már hozzászoktam. Youutube-on vannak fent ilyen vidik, ahol gyakorolhatod az eyecontactot. Azt ajánlom neked.


És amúgy abszolút nem számit. :D Fiúként nehezebb megteremteni az ideális hangulatot, hogy a lány ne barátként kezeljen téged, hanem potenciális szexpartnerként. Egyik ilyen eszköz az intim szemkontaktus. De lányként könnyű dolgod van. Jó neked lol



20F voltam

2018. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
LOL 2x irtam le egymás után, hogy nehéz. Jó ilyenkor visszaolvasni a kommentjeimet mindig jókat nevetek magamon XD
2018. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem probléma, én sem szoktam, bár ezt már nekem sokan felírták a számlámra. Meg aztán annyira nem szeretek lefelé nézni valakinek az arcára (elég magas vagyok). 19
2018. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szegyellos vagy?
2018. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, mert valamiért én sem vagyok képes rá hosszabb ideig :D

32/F

2018. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert en akkor nem tudok egy fiu szemebe nezni :)

De egy okos fiu ezt tudja.Vagyis tudnia kene.

2018. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mádár0218 ***** válasza:
50%

Nekem nem baj, elég cuki tud lenni néha és aranyos pillanatok adóthatnak belőle :D



Elég ha kicsit tudja tartani a szemkontaktust, csak a fejét ne húzza el :D


19/F

2018. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régebben nekem sem memt. Aztán nem mert szinte soha ránézni arra a fiúra aki akkor bejött és ő ezt észre is vette és rajött hogy tetszik nekem. Na azóta megfogadtam hogy nem leszek többet ilyen gyáva.
2018. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!