Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12 éves vagyok és kb.2 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemcsi jancsi kérdése:

12 éves vagyok és kb.2 éve tetszik egy lány az évfolymból. Szoktam látni hogy néha megfigyel és kerüli a szemkontaktust. Megmondjam hogy szeretem vagy várjam meg hogy ő lépjen először?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ne azzal kezd hogy odamész és hozzávágod hogy szereted... Inkább próbálj vele flörtölni vagy valami ilyesmi és nézd meg mit reagál.... De ne tedd ezt a barátai elõtt....
2015. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
12 éves vagy, cseszd meg! Inkább fogócskázz vele! Az még illik is a korodhoz.
2015. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én is lány vagyok és nem örülnék ha nekem kellene kezdeményezni. De abból még ne vedd biztosra hogy néha néha rád pillant. Menj oda hozzá beszélgess vele,ha pedig tényleg nem megy élőben akkor facebookon kezdj beszélgetni vele.De először csak kérdezgesd hogy mi a kedvenc hobbija,filmje stb. :) remélem tudtam segíteni... ha van még kérdésed írj nyugodtan privátot! :)
2015. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!