Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A testi fogyatékkal rendelkező...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testi fogyatékkal rendelkező lányoknak kisebb az elvárása egy fiú kinézetét illetően?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 20:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen
2018. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2018. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az hogyan lehet? Például egy egy kezű vagy tolószékes lány jobb pasit akar mint egy normális?
2018. ápr. 23. 20:40
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

az, hogy nem feltetlen a valasz a kerdesedre, az nem azt jelenti, hogy jobbat keresnek, csak azt, hogy megelegszenek a normalissal is.

erted?

amugy attol, mert valakinek nincs keze, pl, meg nem kell beerje egy utolso apolatlan v bunko csavoval, nem?

2018. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Igen, képzeld egy egykezű vagy egy tolószékes lány is ugyanannyit ér, mint egy egészséges lány. Talán egy testi fogyatékossággal élő fiú nem ugyanúgy dögös barátnőd akar, mint egy egészséges fiú?
2018. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
ők a jellemet keresik, és a pasik is a jellemet keresik bennuk, és aki ilyet kerdez gyakorin, annak nem jo a jelleme, vagyis azt meg egy toloszekes is ugy felrugja h leolvassa a goncolszeker alvázszámát
2018. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én szerintem a normális alatt vagyok eléggé. De szerintem egy félkarú lány sem éppen a normális kategória...


Attól, hogy ápolt vagyok, még lehet ronda az arcom például.

2018. ápr. 23. 20:48
 8/30 anonim ***** válasza:
13%
Attól függ mekkora az egója. A dagadt bálnák is sokszor a szőke hercegre várnak és leszólják az átlagos kinézetű srácokat. Egy egészséges egóval rendelkező fogyatékos csaj belátja hogy nem tud annyit nyújtani mint egy normális ember, így lejjebb ad az igényeiből.
2018. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
am van itt egy admin? mert a csavonk lehet h ua aki par hete is hasonlokat kerdezgetett, váloszolási elozményemben benne van, hogy miket kerdezett lehet h ua a csavo, vagyis en kitiltanam ha nem is az ip, mac-cimet de a fiokot biztos
2018. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
igen ua a csavo ronda arcot mar tobszor irta
2018. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!