Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem komoly?

Figyelt kérdés

Na szóval. Van egy fiú akivel írkáltam egy kicsit fb-n de nem ismertem. Kiderült hogy egy városban élünk mert egy nap felismert mikor a barátnőmmel elmentünk egy fiúbanda mellett. Ő ott volt köztük és rám köszönt hogy szia Andi. Én meglepődtem és visszaköszöntem hogy heló aztán mentünk tovább. De a barátnőm akivel mentem ő ismeri a fiút mert egy iskolába járnak. Egy másik alkalommal megint azzal a barátnőmmel voltam mikor odajöttek hozzánk vagyis a barátnőmhöz mert én előrébb voltam. Egyszercsak azt érzem hogy valaki hátulról átkarol és mondja hogy szia Andi. Felismertem hogy ugyanaz a hang és hát megint hirtelen jött. Csak eltoltam a karját már nem emlékszem pontosan mit mondtam. Közbe utolértek a "többiek" (az ő két haverja meg az én barátnőm). Igazából én a barátnőmmel haza tartottam de ők visszatartottak minket. Mégis maradtunk mert végülis miért ne a barátnőm úgyis ismeri őket. Ezután jöttek azok hogy azalatt az este alatt a fiú nagyon nyomult rám. Úgy kezdte hogy rám nézett azt mondta most kifogom az Andit. Utána egyre jobban rám mozdult szó szerint letaperolt megmarkolta a seggem, megfogta a kabátom övét magához rántva engem közbe azt mondta már itt elkezdünk vetkőzni, a mellemet nézegette még mondta is jó nagy kabáton keresztül, hátulról átfogta a derekam hozzám simult azt mondta híreszteljétek hogy együtt vagyunk, mikor leültem egy padra akkor mellém ült átölelt meg a keze máshova is ment ilyenek. Persze én ellenkeztem meg próbáltam nem hagyni magam de nem nagyon sikerült. Nem volt túl erőszakos csak nyomulós. Ez szerintetek sem komoly igaz? Mert hát azóta van hogy látjuk egymást nagyon ritkán de csak köszönünk semmi több.

Na kíváncsi lennék a véleményetekre, értelmes válaszokra és tapasztalatok is jöhetnek nektek volt már-e valami hasonló.

És 16/l vagyok.



2018. ápr. 24. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmi ilyet. Igazából mindegy, komoly e, nem tetszik neked gondolom. Plusz ne taperoljon, ha megint csinálná, mondd ki jó hangosan, hogy hagyja abba. Ha nem érti meg, csapj rá a kezére. Állj ki magadért, nem egy cafat hús vagy.
2018. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát amúgy ő elég menő tipus, azt nem mondanám hogy odavagyok érte mikor ránézek de nem néz ki rosszul. Ezért is kérdezem hogy komoly lehetett-e mert az ilyen menőbb fiúktól szerintem ez megszokott. Nyilván ha undorodnék tőle nem lennék rá kíváncsi milyen okból tett ilyet. Mikor a barátnőimnek ezt elmeséltem meg hogy szerintem csak hülyéskedett a haverjai előtt vagy vmi ilyesmi de ők azt mondták jó hülye vagyok hát szerelmes belém..
2018. ápr. 24. 23:53
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

"Ezért is kérdezem hogy komoly lehetett-e mert az ilyen menőbb fiúktól szerintem ez megszokott."

- nem bmeg, nem megszokott és a menő nem jelenti azt, hogy egy állat!


"Nyilván ha undorodnék tőle nem lennék rá kíváncsi milyen okból tett ilyet. Mikor a barátnőimnek ezt elmeséltem meg hogy szerintem csak hülyéskedett a haverjai előtt vagy vmi ilyesmi de ők azt mondták jó hülye vagyok hát szerelmes belém.."

- hát... így fog ki a csajoknak egy részük ilyeneket, főleg ha ilyen értelmesek a barátnői is

2018. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted, hogy “ugye nem komoly” ezzel azt sugalmazva, hogy ezt szeretnéd. Ha komoly lenne, nem hinném, hogy így széttaperolna, (ha viszont komoly, ne játssza ezt az alfahím szerepet... azért van egy határ, értem én, hogy sok srác nem tudja, hogy kezdeményezzen, vagy érdemes e, de ez a ló túloldala) de ha neked ez bejön... akkor ne is tiltakozz, te jó isten:D Legyen már egy kis büszkeség benned, ezért hiszik, hogy könnyen kaphatók a mai nők, mert kb bármit megtehet velük egy áltagnál jobban kinéző srác, mert elvárások, azok ugye vannak...
2018. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Persze én ellenkeztem meg próbáltam nem hagyni magam de nem nagyon sikerült."

Aranyoskám,te nagyon is jól érezted magad a taperolás közben,kár (magad előtt is) tagadni.

Ha egy lány nem akarja,hogy tapizzák, leb...sz egy akkorát a másiknak,hogy elmegy a kedve a nőktől is, de te élvezted.

2019. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
SZia ÉN fiu vagyok és aki előbb írt utoljára annak igaza van én kb 1 hónapja tapiztam le egy csajnak a mellét de akkor pofot kaptam hogy orvosmál kötöttem ki az orovos Ennyit mondot:kinevetett és mondta holnap ne meny suliba mikor mondták az osztálytársaim mi volt veled azt mondtam letapiztam egy csajt de legaláb menőnek tartottak :D
2019. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!