Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt már dumálunk 5napja de nem tudom, hogy ő barátot keres vagy párkapcsolatot. Szerintetek hogy kerdezzek rá?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 16:10
 1/4 anonim válasza:

Ezt könnyen ki tudod deríteni a fogalmazásából, és a szó használatából is.

Így nehéz segíteni sajnos.

5 nap az nagyon kevés még, adj időt neki.

Ne kérdezz rá semmiképp sem, mert tolakodásnak venné, idővel minden világos lesz abból, hogy milyen szavakat mond, keres e magától, érdeklődik e utánad stb

2018. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából érdeklődik irántam meg szíveket is ír ha chatelunk. De tudod vannak azok a lányok akik alapból írnak szíveket. Gondoltam hogy most elhivom hétvégén valahová de nem lesz otthon. Ja és amúgy 15/F vagyok
2018. ápr. 25. 17:14
 3/4 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy buta kérdés. Mármint, inkább a felfogás kicsit radikális. Én úgy gondolom, hogy először ismerj meg valakit, és utána akarj vele párkapcsolatban lenni; ne pedig feltétlen arra menj hoyg találj maagdnak valakit, és szinte mindegy is, kit.

Szerintem csak beszéljetek tovább, esetleg poénkodj, utalj neki arra, hogy te mit szeretnél, aztán ah már tényleg ismeritek egymást akkor mondd el neki, hogy mit szeretnél, és kérdezd meg, ő mit akar.

2018. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
15 evesen igazabol mindegy. Kicsit kesobb viszont az itteni tippek (elobb legyen baratsag, ismerd meg, stb.) tokeletesek arra, hogy a baratzonaban landolj. Mar az elejetol fogva azt kell sugaroznod, hohy szexualisan is vonzonak talalod.
2018. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!