Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy jó barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jó barátja vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány (egy évfolyamának nagyobb nálam) és sokszor viccelődik velem pl. Amióta szemüveges vagyok azóta le stréberez és ma adott a chipséből amit más fiúnak nem adott.Szerintetek jó barátja vagyok?

2018. ápr. 26. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

aha

a chipsünkből nem akarkinek adunk

2018. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Timofiev ***** válasza:
100%

Nálam a barátság mást jelent. Barát az nálam, akivel megbeszélem gondom bajom, az ő gondját baját, tanácsokat adunk egymásnak, beszélünk az élet (nagy vagy kicsi) dolgairól, segítünk egymásnak, elmegyünk együtt szórakozni valahová akár egy sörre akár egy túrára.

Ezen kívül haver az akivel alkalomadtán együtt bulizunk, megkérdezem miújság van vele, ha összefutunk az utcán, esetleg még vele is néha szóbajön egy-két komolyabb téma, de nem gyakran.

Most az alapján, hogy szól hozzád egy-két szót, hogy stréber vagy meg megkínál chipssel, szerintem barátja nem vagy, de mivel nyit feléd, akár még lehettek barátok is vagy még több is.

2018. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!