Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akinek barátja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek barátja van de szerintem tetszem neki. Tudnátok segíteni hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom baratnőjével nagyon szoros a kapcsolat. Rengeteget találkozok vele kettesbe( kavézunk, átjön/átmegyek). Van egy olyan érzésem hogy többet gondol mint barát. Ezt abból gondolom mert rengeteg jelét adja. Keresi a pillanatot hogy hozzám érjen vagy én érjek hozzá, ha menne valahova előbb hív engem mint a barátját, ahogy beszél hozzám teljesen mas mint ha egy baráthoz beszélne. Ez csak egy-két apróság volt. Ha nem lenne barátja aki nemmellesleg az én barátom is akkor tudnám hogy ezek egyértemű jelek de így nemtudok rájönni mit szeretne. Tényleg csak ilyen jo barátjának tart vagy nekem van igazam és többet érez. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 21. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne kezdj ki vele. Legyél vele kevesebbet. Mondd meg neki, hogy szívesen vagy vele, de ez túl sok, elvégre barátja van és úgy gondolod, hogy inkább vele kéne legyen. Ha esetleg irántad többet érez, ahogy sejted, akkor lehet, hogy ezt elmondja és akkor a többit megbeszélés alapján, hogy mi legyen. De semmiképpen se mássz rá így. Nem igazán illik.
2018. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el bókolgatni neki. Először csak a belső értékeit dicsérd, majd a külsejét is. Ha látod, hogy ez jól esik neki, akkor meg simán mondd meg neki, hogy tetszik neked, hívd el randira.


Ami meg az erkölcsi részét illeti:

Az életben természetes a verseny minden téren, a csajokért is. Ha úgy érzed, hogy a csajt annyira megbecsülnéd, mint mostani barátja, vagy még jobban is, akkor simán hódítsd el. Persze csak ha a csaj sokkal többet jelentene neked, mint az hogy a barátságod megmaradjon mostani párjával.


Egészséges srácnak egy pár éves nem legközelebbi barátságnál többet jelent egy neki igazán kellő csaj. Egy gyermekkori régi barátság azért már más.


Úgy lehet ezt korrekten kivitelezni, hogy közben mostani párja ellen nem intrikálsz (nem mesélsz róla olyan sztorikat, ahol égően viselkedett, vagy csajáról lekicsinylően nyilatkozott, megjelenését, személyiségét sem cikized).


Ha a csajjal már alakul valami, akkor tökösen odaállsz párja/barátod elé és mondod neki, hogy bocs de tetszik neked a barátnőd, el fogod hódítani, tökre megérted, ha emiatt barátságotok megszakad. Persze bent van a pakliban hogy ilyenkor azt mondja, oké akkor legyen bunyó (stílusosan ringben bokszkesztyűvel, de fiataloknál a kevésbé elegáns kivitelezés is elfogadható). Ha netán ilyenkor csúnya dolgokat mondana a csajról (pl. oké te csak sétálj és lelkizz vele, én meg este dugom), azt sem lenne elegáns visszamondani a csajnak.


Pár találka után meg a csajnak is meg kell mondani, hogy oké, de akkor most már döntsön ő is, hogy ki kell neki.

Ha nem tud dönteni, akkor te ne keresd többet. Hülyét tényleg nincs értelme csinálnod magadból azzal hogy te csak a lelki szükségleteit elégíted ki, miközben a testét más ápolgatja. Ez esetben buktad a csajt is meg a barátod is.

De simán lehet, hogy a csajnak te kellesz, akkor pedig a mérleg a bukott barátsággal együtt is bőven pozitív.

2018. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki hogy te nem szeretnél összejönni vele. Megmondjuk hogy te nem lennél képes arra hogy a barátod barátnőjével járj.
2018. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos még mindig nemtudom mit csináljak😕

Még annyit hogy egyre jobban látom a jeleit, viszont azt elfelejtettem, hogy a srác 15 éve barátom de a lány mindig azt mondja neki ha velem találkozik, hogy én előbb voltam neki mint ő. Plusz állandóan mondja neki nekem, hogy aznap mi rosszat csinált a srác. A legutóbbi mondat amin fent akadtam az volt, hogy ha szakitanak akkor biztos nálam fog alduni hogy ne érezzük magunkat egyedül

2018. febr. 23. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem lenne kérdés ha jó barátom barátnőjéről lenne szó.Akkor lekoptatnám hamar.Plusz ugyan ezt tanácsolnám a barátnak is hogy ne foglalkozzon ezzel a ribizlivel.
2018. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszik a csajnak, hogy hülyíthet. Kapd le egy csókra, ha tetszik neki, akkor meg próbáld megfektetni. Ha összejön utána kérdezd meg tőle, hogy akkor most mit akar. Ha bizonytalan, akkor többet ne foglalkozz vele.
2018. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges hogy igy probálja jelezni apro jelekkel tetteekkel hogy többet érez irántad.de ha en a te helyedbe lennék őszintén meg kérdezném őt.
2018. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!