Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Iszonyúan tetszik egy fiu, es nagyon szeretném megismerni, de nem tudom, mit kene tennem, hogy ne ijesszem el. Suliban nem tudok odamenni hozza, mert mindig a haverjaival van, neten meg nem tudom, mit kene írnom. Nem vagyok csúnya lany, valahol az átlagos es a szep között, párszor szemeztunk is, de szerintem ez nem jelent semmit. Komolyan bármit megtennék, hogy a közelébe kerüljek, csak nem tudom, hogyan kene csinálni. Ötletek? Legyszi segítsetek, nagyon fontos lenne nekem! Hálás köszönet a hasznos valaszokert!
2018. ápr. 27. 17:10
 1/3 anonim válasza:

Nekem is volt mar ilyen,azt lehet csinalni,hogy ha van kozos baratotok/ismerosotok akkor ot megkerni,hogy valamilyen formaban mutasson be neki

Ha meg nem koveted kozossegin,akkor kovesd be mindenhol(mondjuk egy het szunetekkel) es kezd el likolni a kepeit

A suliban keresd a tekintetet,sokszor nezz ra es igy lehet kialakul

Ha ezek nem mukodnek,es meg mindig szeretned akkor nincs mese,ra kell irnod vagy odamenni hozza barmikor ha egyedul van ;)

Hajra szurkolok

2018. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek mar megvoltak, kiveve a közös ismerőst. Nincs is nagyon igazából, csak egy srácot ismerek, akivel jóban vannak, de vele nem szoktunk beszelni, őt is egy baráton keresztül ismerem. De azért lehet megpróbálom megkérni, hogy segítsen. Köszi a valaszt, ment a zöld pacsi :)
2018. ápr. 27. 17:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja es viszonozza altalaban a suliban, ha szemezni próbálok, szóval gondolom jo úton haladok
2018. ápr. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!