Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszahúzódó, kínos lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, kínos lányként hogyan kezdeményezzek beszélgetést a fiúnál aki bejön? Egyáltalán érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés

gimiben vagyunk, nem vagyunk osztálytársak, de van néhány közös óránk. az elmúlt 2 évben összesen olyan 3-4szer beszéltünk. nagyjából csak azért, mert a tanár valamiért pont összerakott minket kivételesen, és az akkori beszélgetést úgymond folytattuk a másnapi órán egy kicsit, viszont meglepetésemre, ezt ő kezdeményezte, annak ellenére hogy milyen csöndes vagyok, és a közös óráinkon mindig egyedül vagyok.

viszont nagyon sok közös van bennünk, szinte minden. viszont neki nagyon sok barátja van, nekem meg alig, és naaaagyon kínos vagyok. főleg amikor a közelében vagyok, alig tudok megszólalni, és ami kínos megtörténhet velem, meg is történik xD viszont valahogy nagyon beleszerettem az idők folyamán, és ez egyre elviselhetetlenebbé válik. szinte nem is ismerek senkit akivel ennyire minden egyezik, és úgy érzem ő egy életben egyszeri fiú, akihez soha nem találnék hasonlót. viszont sosincs egyedül. gimiben végképp, ráadásul gimin kívül is akárhányszor látom, legalább 2 barátja vele van. Órán messze ülök tőle, meg totál görcsben is vagyok, semmi lehetőségem nincs. Chaten meg elég fura lenne ha egyszer csak ráírnék dumálni, miután gimiben szinte semmit nem beszélünk. szerintetek mit tegyek?:( biztos nem hiányzok neki, mint mégegy barát vagy valami, főleg mert nagyon sok lány barátja is van, meg ha érdekelném biztos már tett volna lépéseket.. szóval a jelenlegi állásban fölösleges vagyok neki, de meg szeretném mutatni hogy tudok énis valami pluszot adni neki, amit még talán senki! csak nem tudom hogyan.. ez egy teljesen új terep nekem


2017. szept. 15. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom. Ez melyik gimi?
2017. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
Ha eloben nem megy muszaly lesz rairnod! Esetleg ha nem tudsz mondani neki semmit probalj kieszelni valami elore kigondolt dumat. Igen, igen ez nalam peldaul mindig nagyon kinosan jon ossze, de ha te is tetszel neki ertekelni fogja.
2017. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem muszáj szó szoros értelmében oda menni és ismerkedni. Próbáld úgy megoldani, hogy minél természetesebb legyen. Pl. Nem tudtad leírni az órai feladatokat, és elkéred tőle a füzetét. Vagy ha valamelyik tantárgy nem megy neked, és neki igen, akkor kérd meg h magyarázza el.

Utána minden simán fog menni.:)

Csak ne görcsölj rá!

2017. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na tortent valami azota?
2018. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem sajnos.. a közeledésemet, kedvességeimet iránta nem viszonozta, aztán meg barátnője lett. hát ez van.
2018. jún. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!