Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy olyan fiunál akit alig ismerek de mégis tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem egy iskolába járunk de más osztályba jár. Hogyan adhatnám tudtára hogy tetszik nekem? 18/L vagyok ő 19 lehet. Facebookon bejeloltem es erdeklodtem felole de suliba utanna mintha mi sem tortent volna bar az is lehet hogy nem ismert meg. Szoval nem tudom meg mit tehetnek (amugy amikor beszelgettunk normalis volt meg minden lehet leesett neki hogy tetszik nekem de nemtudom nem szeretnem feladni).

2017. szept. 28. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá.
2017. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mosolyogj rá hosszan és néz a szemébe, ebből egyértelműen lefogja venni a lapot.
2017. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!