Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért csinálják ezt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csinálják ezt? Miért a rossz kell nekik a jó helyett?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a sztori, hogy egy lány régen tetszett és én túl kedves voltam vele. Minden kérését teljesítettem, vettem neki ajándékokat, csokit minden nap stb.

De utána elkezdett távolodni. Én vettem a lapot, nem fogom erőltetni senkinek sem hogy jóba legyünk.


Egy hosszabb ideig nem találkoztunk, majd amikor újra összefújta a szél a sorsunkat, pár hétig elkezdtem vele bunkózni. Túl tettem magam, minden oké, élem az életem. Olyan szinten szemét voltam vele, hogy, rá se néztem, kerültem a szemkontaktust, nem válaszoltam a kérdéseire, flegmáztam, beszólogattam, megjegyzéseket tettem rá.

Mit hoz a sors? Rám ír, hogy ne legyünk így mert tök jóba voltunk, és ez neki rosszul esett. Most meg már ott tartunk, hogy a következő összejövetelt/bulit rendezné közösen.


Én nem vagyok haragtartó, szóval elzavarni nem fogom, de ezek után csak is haverok vagyunk és kész. Szerintetek miért ez kell a lányoknak? Ez nem az egyetlen eset hogy ilyen történt. Vagy ga vannak lány olvasók, akkor tőlük is kérdem, hogy miért az a jó ha rád se hederítenek?

18/F



2018. máj. 1. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lanyok, akik jobban szeretik, ha “kihivas” meghoditani valakit. Az erdekesebb, amit ala is irok, de en ertekelem, ha egy srac olyan, mint te voltal vele az elejen, es nem ertem, minek ezt csinalni.
2018. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek..aranyos a csoki meg minden :D én örültem volna, de szerintem nem azt szereti ha flegmázol vele, kicsit talán másképp kéne értelmezd. Tetszik neki, ha a fiú kissé elérhetetlen, ami azt bizonyítja, hogy izgalmasabb kapcsolatra vágyik. ( most úgy beszéltem, mint egy pszichologús XD) Neki ez így jön be. De hidd el nem mindenki egyforma. :D


16/L

2018. máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Akkori időben vissza se írt. Most meg alig ért el a tudatomig, hogy mi történhetett vele, hogy ő írt rám? Azt hittem megint valami hirdetés hogy vegyek kávéfőzőt...


#2 De akkor mégis hogyan kéne értelmezzem, ha nem így? Egyszerűen csak ez jutott az eszembe normális gondolat. Meg amikor eszembe jut, hogy valakit már 16-17 évesen ver a pasija, de ott isteníti, hogy mennyire szerelmes... ;/

2018. máj. 1. 20:24
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő akkor is jó barátként tekintett rád és hiányzik neki a barátságotok, nem párkapcsolatot akar.
2018. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát abban a kapcsolatban sincs minden rendben.. ezek után én is azt következtetem le, hogy vonzódik az olyan pasikhoz, akik "rosszak" úgymond bántják. Hát úgy látszik ez a lány ilyen. Nincs mit tenni. Ha neki jó ha a pasija veri...

De ki tudja, ha jobban elveszélgetsz vele és megkérdezed erről, akkor lehet hogy csak fél a barátjától. Egy próbát megér. ;D

#2- es voltam :D

2018. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#4 Igen, erre énis gondoltam. De akkor nem csinált volna olyan dolgokat, amiket sima barátok nem szoktak...

Nyilván én se gondoltam volna túl az egész helyzetet, ha ő nem úgy viselkesik anno ahogyan.

2018. máj. 1. 20:38
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hirdetés,hogy vegyek kávéfőzőt"


Áhh, jajj istenem 😂😂😂 ezen jót kacagtam..


2#

2018. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#5 Elbeszélgettem vele :)

Nem is egyszer. Nem a barátjától fél, hanem a változástól, az egyedülléttől és a magánytól. Mert már mindenkit elijesztett maga körül, mert a kis Istene féltékeny volt. Ja meg hát ők olyan régóta együtt vannak, és az nem olyan könnyű ám.. :D

2018. máj. 1. 20:42
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 Mégegy ilyen és kiprovokálod hogy rád írjak 😏😂
2018. máj. 1. 20:44
 10/23 anonim ***** válasza:

😂😂 és mivan, ha é vagyok a csaj barátja?

"Istenke"

2018. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!