Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Skolámba járó fiú fél perc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skolámba járó fiú fél perc alatt lepattintott engem vidéki random találkozáson-és még ismerkedni akartam volna vele? Akkor ez ugrott?

Figyelt kérdés

Jár az iskolámba egy fiú akivel szívesen ismerkednék de sose találok alkalmat valahogy.

A hétvégén vidéken voltunk jó messze a lakhelytől és a sulitól az ország másik felében wellnessezni, és kibe futok bele? Ő volt ott, épp állt egy közért előtt a bringájával túrán volt és épp ott állt meg. Én meg épp ott futottam bele totál véletlen.

Köszönök helló! Köszön helló! Hát te? Hát épp túrán vagyok! Na indulok is. Hello.

És elhúzott. És ennyi.


És még én akartam ismerkedni.

Akkor ez ugrott?


2018. máj. 1. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így egy kicsit nehéz megmondani.. De próbálj meg ráírva,elkérni a telefonszámát,de ha ezek után is lepattint akkor hagyd,mert nem érdekled. De sok sikert!
2018. máj. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ráírni
2018. máj. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!