Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy jól döntöttem-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy jól döntöttem-e. Mit kellene most tennem? (18f)

Figyelt kérdés
Soha sem voltam még szerelmes. Persze, 1000x volt már, hogy egy lány külsőre nagyon megfogott, de egy lány sem volt aki a személyiségével megfogott volna...eddig. Körülbelül egy éve ismerjük egymást (évfolyamtárs), és igazából nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e (ez az első alkalom, hogy így érzek). Akár hányszor meglátom, mosolygok. Alvás előtt is Ő jár az eszemben minden este. Reggelente alig várom, hogy találkozzunk. Többször kapom magam azon, hogy rá gondolok. (Nem hittem volna, hogy ilyen nyálas is tudok lenni :D) Azonban barátja van. Ezt már a legelején megtudtam, és pár hete jutottam el arra a szintre, hogy nem kínzom tovább magam. Próbáltam megszakítani vele a kapcsolatot. Ez egy igen önző lépés, hiszem tényleg jóban voltunk, de már nem láttam más kiutat. Azt hittem ezzel lezárhatom, de folyton megkeres, hogy mi a baj. Azt hiszi, hogy nagyon megbántott valamivel. Nem tudom, hogy ez lenne-e a szerelem. Azt sem tudom, hogy jól döntöttem-e és azt sem, hogy érdemes-e "rólunk" gondolkodni. Mit kéne tennem?
2018. máj. 3. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanigy vagyok egy lannyal csak annyi a kulonbseg h mi egyutt voltunk es egyikunknek sincs senkije de az erzes nekem is olyan mint nalad

Bonyolult a helyzet

Ha jol gondolom most ballagsz igyhogy utana konnyen el fogod felejteni

Ha gondolod irj

18f

2018. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 éves a suli nekem is, neki is.
2018. máj. 3. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ugy nagyon rossz

Szepen lassan epitsd le a kapcsolatod vagy vallj be neki mindent aztan lesz ami lesz

2018. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valld be neki. Rosszul nem nagyon jarhatsz vele.
2018. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerelem a javából ;) Szerintem mondd el neki, hogy szerelmes vagy belé. Azzel nem teszel rosszat sem neki,sem magadnak. Sok sikert! :)
2018. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor majd megpróbálom neki elmondani...
2018. máj. 4. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!