Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól döntöttem? Vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Vagy mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, az egyik osztálytársam elkezdett járni egy fiuval a sulibol aki nagyon rendes. Helyesnek annyira nem mondanam.. En segitettem nekik ha osszevesztek vagy ha vmi problema volt.. Es elkezdtem erezni vmit a fiu irant... Sokat beszelgettunk. Majd szakitott a baratnojevel. Egyszer elhivott es elmondta h tobbet erez. En is elmondtam h talan tobbet erzek. Elkezdtunk jarni. Sokszor megolelt. Es egyszer megcsokolt. Elso csokom volt es nem volt jo. Rossz volt, undorito. Es akkor kezdtem gondolkodni h mi lehet a baj. Nem is vagyok bele szerelmes? Egy eve megismertem egy idosebb fiut es azota mar kulon ment az utunk de nem tudom elfelejteni, talan ez is az oka, es most szakitottam a fiuval de egyaltalan nem tudom h jo dontes volt e.. O nagyon kivan es elvileg sokat sir meg nagyon fontos voltam neki. En is sirtam rengeteget mert nem tudom h jol tettem e.,. Sokat kellett emiatt titkoloznom..

2016. febr. 14. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó. És mi a kérdés?
2016. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért van mert tőle kaptad az első csókod...de ez csak ennyi. Ő volt neked "az első" és mindig is ő lesz. szerintem azt a kérdést tedd fel magadnak hogy szereted-e azt a fiűt akit most dobtál aki még sírt is emiatt. Mert ha szereted butaság volt szakítanotok.
2016. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!