Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha észrevehetően tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha észrevehetően tetszem egy fiúnak, de nem lép, meddig érdemes erre várni? Mikor kellene inkább tovább lépni?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem mer, nekem kene?


Köszi a valaszt


2018. máj. 4. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked is tetszik. Miért nem lépsz te? Sokszor csak egy kis jelzés is elég a másiknak és mer lépni.
2018. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj neki konkrét jeleket, ha a beteg nem reagál, megorbálhatod
2018. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig annyit “léptem”, hogy bejelöltem Facen, vissza is jelolt azonnal, meg probalok szemezni vele, ami most mar mindennaposan sikerul. Ezert gondolom, hogy tetszem neki. Akkor ra fogok irni, ha nem kezdemenyez.
2018. máj. 6. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!