Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan erdemes vigasztalni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erdemes vigasztalni egy lany barátot? 17F

Figyelt kérdés
Múltkor amikor sírt egy lány baratom, nem tudtam mit kene tennem. Beszéltem hozza es próbáltam lenyugtatni.... Legszívesebben megoleltem volna, es simogattam volna a hajat, de nem tudom, hogy ez mennyire lett volna félreérthető. Ti mit szoktatok csinalni, hasonlo helyzetben? Illetve lanyok, ti mit vártok el ilyenkor egy barattol, illetve mi az amit mar soknak, tolakodónak gondoltok egy olyan szemelytol, aki kizárólag a baratotok?

2017. dec. 26. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ölelés nem a világ vége.

Próbáld olyan dolgokkal foglalkoztatni a szomorú illetőt amiket szeret csinálni, általában beválik.

2017. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a homlokpuszit is szoktam adni amellett, hogy a fejüket simogatom és átölelem őket. Ennél több már tényleg túllépné a barát hatáskörét. A barátnak az is a dolga, hogy nemtől függetlenül megvigasztalja elesett barátját. Nyilván ha fiú az illető, puszit nem kap, de egy ölelés mindenkinek jól esik, ha nincsen jól. :)


21F

2017. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyátalán nem baj ha simogatod vagy megöleled . A mi osztályunkba a fiúk csak úgy megölelik a Lányokat , de nem êrtjük férre . Nyugattan simogasd meg és öleld meg .
2017. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!