Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akik kimondottan a ronda fiúkat kedvelik?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2018. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem. Olyan lányok léteznek akik megelégszenek a ronda fiúkkal, mert alacsonyak az igényeik.

Ez azért van mert ők sem valami bombanők.

De itt a ronda fiú alatt nem azt értem, hogy pattanásos vagy az arcformája nem tökéletesen ovális, hanem azt, mikor ápolatlan, el van hízva de nem érdekli, büdös, zsíroshajú stb. Ezt csak azért írtam, hogy nehogy fogalomzavar miatt értsd félre a válaszom

2018. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mádár0218 ***** válasza:
Nem hinném, max ha ők sem éppen szépek, vagy ha pénze van a ronda srácnak akkor lehet.
2018. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A párom :D
2018. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen.Elöttem már megválaszolták.1:ha ronda a csaj is akkor biztos alacsony az elvárás,így a ronda srácot kell választania.A másik:A pénz beszél,a csajnak mind1 milyen ronda a srác,ő csak a pénzt nézi.
2018. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretném, hogy a pénzemért szeressenek és nincs is olyan nagyon sok pénzem. Nem vagyok se büdös se ápolatlan, de a kinézetem borzasztó.
2018. máj. 5. 19:50
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor kapd össze magad.Tegyél az ellen valamit.Sportolj,talán az megnöveli az önbizalmad,Öltözködj divatosan-Nemkell ahhoz drága ruha..Gondolj bele hogy nálad vannak rondábbak pl -Molnár Krisztián..Direkt elhanyagolja magát...Csipszek,Monster,édességek,test mozgás = 0
2018. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nincsenek sajnos.

Vékony vagyok, de viszonylag arányos, jó hajam van, divatos ruháim, jó illatom, ápolt vagyok minden téren csak atom ronda.

Talán ha egyszer sok pénzem lesz, lesz barátnőm.

2018. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sportra nem nagyon van időm jelenleg. Normálisan öltözködök, de attól még senki sem akar engem.
2018. máj. 5. 20:37
 10/21 anonim ***** válasza:
A ronda az egy nagyon tág fogalom. Az elmondottak apapján, még simán tetszhetsz lányoknak😉 A jellem a fő
2018. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!