Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ri is észrevettétek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ri is észrevettétek, hogy magasságban mindig a két végletet kedvelik?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány úgy van vele, hogy a 170 alatti fiú "cuki", a 180 fölötti meg "biztonságérzetet ad", a 170-180 centiméter közöttiek meg le vannak tojva. De ez a lányokkal kapcsolatban is megfigyelhető: 160 alatt "cuki", 170 fölöt meg "olyan szép", a 160-170 közöttiek meg körülbelül ássák el magukat. Az átlagos magasság miért nem vonzó?
2016. máj. 22. 11:45
 1/9 A kérdező kommentje:
*ti
2016. máj. 22. 11:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert átlagos, de amúgy én sem értem xD
2016. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen sajnos! ez a elbarmolt kettős mérce! már elegem van hogy 1 alacsony férfinak lehetetlen csajt szerezni mert elküldik a búsba és az ilyen 150 160 cm sek is azt mondják hogy a férfi 180 felett kezdődik
2016. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt egyáltalán nem tapasztalom.
2016. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3: What? Én pont azt mondom, hogy az alacsony fiúkat cukinak tartják. Most is olvasok egy történetet, ahol az író minden alacsony fiú karaktert tökéletesnek állít be, az unszimpatikus karakterek meg mind magasak. Szóval nem értem miről bedzélsz.
2016. máj. 22. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Méghogy a magas lányok szépek :D Biztos van aki így gondolja, de én többször kaptam meg azt, hogy akkora vagyok mint egy ló, meg nem is vagyok lány a nagyon komoly 172-174 centimmel.

Amúgy az átlagos magassággal senkinek sincs baja, azért a végleteket szokták kihangsúlyozni mert azok feltünőbbek. 16/L

2016. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én főleg azt tapasztalom, hogy az alacsony lányok és a magas fiúk részesülnek előnyben. Ha ellentét, a magas lányok még mindig kevesebb kritikát kapnak mint az alacsony fiúk. (Szerinted egy fiúnak mennyit dob az egóján, ha lecukizzák?)


Én tök átlagos magas vagyok (160-170 közötti) és nem tapasztaltam semmi hátrányát. Mindig találok magamra megfelelő hosszú nacit, nem voltam magasabb, mint a srác akivel ballagtam, de a barátom mégis magasabb nálam, jó 30 centivel. Viszont őszintén, ha holnap reggelre összemenne, és én lennék a magasabb, ugyanúgy szeretném. Nem változtat semmin :)

2016. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En meg nem talalkoztam olyan lannyal aki az alacsony fiukat cukinak tartana...
2016. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7: Én úgy vettem észre, hogy az alacsony fiúk meglehetősen népszerűek, sőt, nem egy önimádó alacsony ternetű fiúval találkoztam már. És mi a baj a "cuki" jelzővvel? Csak mert nálam pozitív a jelentése, a "bájos" és az "imádnivaló" szinonímája.
2016. máj. 22. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!