Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha a volt exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha a volt exem egy osztalyba jar azzal aki szeretek és az exem megakarja kerdezni akit en szeretek hogy mit gondol rolam. Szerintettek jo otlet hogy az exem megkerdi? Valaszokat elore is koszonom.

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Se közöd se beleszòlàsod nincs abba kitől mit kèrdez.
2018. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Hát tudja a fiú,hogy az exed?Mert kicsit furán kijöhet, lehet azt hinné,hogy az exed féltékeny rá,és inkább távol marad tőled.Már,ha jól értelmezem a kérdést,és jóba vagytok az exeddel,lehet félre értem.
2018. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy a "volt exed"? 😂

Mindegy, gondolom az exedre gondoltál, csak elírtad. De szerintem tökmindegy, hogy ki kérdezi meg, csak talán az exednek akkor is őszintén válaszol, hogyha nem bír annyira, de ezt pl a legjobb barátnődnek nem mondaná el. Szerintem jó ötlet

2018. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!