Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok kockahas vagy inkáb pocak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kockahas vagy inkáb pocak?

Figyelt kérdés

Melyik tetszik inkáb egy fiún kort is írjatok.

Én 14 éves fiú vagyok és kockahasam van



2018. máj. 7. 09:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
Csakis kockahas!!!
2018. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
51%

Kockahas

13/L

2018. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Írjátok privátot
2018. máj. 8. 21:46
 14/28 anonim ***** válasza:
36%
ki és miért?
2018. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%

Inkább pocak, legyen mit fogni!

18/L

2018. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a legtöbb nő azt se tudja mit akar... Amíg volt egy kis hasam, senkinek nem kellettem, és minden nő ismerősöm dicsérte a barátomat, akinek jó alakja volt. Erőt vettem magamon, és le is fogytam, kiedzettem magam, most már nekem is kocka hasam van, aztán itt meg néhányan irogatják hogy a pocak jön be nekik? A gyakorlatban rohadtul nem ezt vettem észre. Tudom, mert amíg kövérebb voltam, senki nem bámult meg a strandon, en úgy mint most, meg visszahallom másodkézből hogy sokmindenkinek tetszem. Igazából a sportos, és aktív nők szeretik (és várják is el kicsit) a kockás hasat egy férfitól. A nem sportos nők talán azért írják hogy szeretik a pocakot, mert így nincs rajtuk se akkora megfelelési kényszer. Ugyebár, sokszor azért nem iszunk a kristálypohárból, mert félünk hozzá nyúlni, ezért választjuk inkább az ócska műanyag poharat. Kíváncsi lennék a pocak-párti nők fizikumára, heti hányszor sportolnak, túráznak, bicikliznek, futnak, úsznak, járnak e konditerembe, kardióznak e, stb.
2018. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
#9 vagyok, én a pocakot pártoltam és pocakos párom van. Én magam nem vagyok kövér, napi 1-2 órát sétálok, esténként futok. Nem vagyok izmos viszont jó alakom van és csinos vagyok (magam és mások szerint is) persze egy szépen kidolgozott test nekem is tetszik, de párnak nem tudok elképzelni ilyen fiút. Remélem elégedett vagy a válaszommal
2018. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Pocak nem egyenlő a sörhassal. Sokan úgy fogják fel. :)
2018. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%
Èn is azt írtam, hogy pocak, ès a párom is pocakos, szóval èn nem csak elmèletben szeretem.
2018. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
62%
kockahas
2018. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!