Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet kisebb pocakból...

Kovács Denny Dániel kérdése:

Hogyan lehet kisebb pocakból elérni lapos hasat majd kockás hasat?

Figyelt kérdés
Sajnos kisebb pocakom van, és mielőbb leszeretném adni.Napi 100-200 felülést csinálok, de ez nem lesz elég. Valami diéta is jól jöhetne de sajnos nagyon sokat eszek és nem tudom, hogy bírnám, de akkor is megpróbálom, mert ez fontos. Ha valaki tud valami jó diétát javasolni azt megköszönöm link komment bármi jöhet + egyéb tanácsokat is meghallgatok.

2014. júl. 31. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta kell és aerob edzések is az erősítő edzések mellé.

Googleba: alapismeretek.

2014. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fokozatosan, mindig próbálj meg 1-1 falattal kevesebbet enni mint az előző alkalommal. Ha van olyan, kevés rossz szénhidrátot és állati zsiradékot tartalmazó kaja, amit egyébként szeretsz, iktasd be gyakrabban az étrendedbe. Lényeg, hogy élvezhetetlen kotyvalékokkal ne kinozd magad, csak azért mert az állítólag fogyaszt és egészséges. Azt nem fogod tudni sokáig csinálni, és addig is míg csinálod, rossz kedvű, frusztrált, boldogtalan leszel.
2020. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előző vagyok, így fogytam 20 kg-ot kb 20 éve. Kb 1-1/2 1 évig tartott leadni a 20 kg-ot. De azóta is tartom azt a súlyt. Ja, és rengeteg, mindenféle mozgás, szintén olyan, ami jól esik. Minden jót!
2020. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!