Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz első csók?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már régóta tetszik és én is tetszek neki.Tegnap találkoztunk már sokadszorra és megcsókolt de nagyon nem volt jó.Kicsit sem élveztem.Van valakinek esetleg hasonló élménye?
2018. máj. 8. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első csók elég sokszor rosszul sikerül, ez teljesen normális, velem is így volt. Gyakorolni kell, lehet hogy másodjára sem lesz tökéletes, bele kell tanulni.
2018. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pocsék volt az első csókom, de mostanra már belejöttünk :D

Ne ez alapján döntsd el, hogy folytatod-e a sráccal vagy sem

2018. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem az elso csokom olyan volt (mivel nalam joval tapasztaltabb volt a fiu) hogy konkretan le dugta a nyelvet a torkomon. Mondtam neki hogy ez nem volt jo nem elveztem aztan hagyta hogy en jojjek ra arra mi a jo es ezutan mar nehany balul elsult csok utan jol ereztem kozben magam :) remelem neked is sikerul i fog! 18/L
2018. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!