Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok jó "pickup line"-okat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok jó "pickup line"-okat mondani?

Figyelt kérdés
Buliba, buszon, utcan vagy barhol hasznosítható leszólítő szöceget tudnátok mondani? 16/f

2018. máj. 9. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek neked fiam
2018. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért ne?:D
2018. máj. 9. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem nagyon tudok mondani, vagy max olyat érdemes, ami magától jön, vagy amit a helyzet ad vagy amire gondolsz. Pl nemrég egy szórakozóhelyen voltam, ahol tök kevesen voltak az elején, és nem volt semmi buli hangulat és rögtön adta magát az ötlet, hogy két csajtól ezt kérdezzem meg, hogy sziasztok, itt mindig csak ilyen kevesen szoktak lenni?

Szóval legyél kreatív.

Viszont az utcai ismerkedés szerintem nem ér annyit, túl stresszes, és nagyon kis esély van, hogy bárkivel egyáltalán beszélgetni tudj, a legtöbben sietnek valahova, dolguk van, illetve reflexből rázzák le az embert, mint ahogy mondjuk te is leráznál egy szórólaposztogatót (még akkor is ha lehet hasznos szórólapot adna).

Szerintem az olyan módszerek hatásosabbak, ahol rövid idő alatt sok lánnyal lehet gyorsan ismerkedni. Pl. buliban a tánctéren, én is ezzel próbálkozom, bár eddig átütő sikerem nem volt, meg csak párszor voltam, de idővel remélem bele fogok jönni jobban a dologba.

2018. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"Szia cica, van gazdád?"


Nagyon béna, de cuki tud lenni..főleg ha a barátod mondja neked századszorra*_*

2018. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
A "sziacicavangazdád" embereket reflexből vágom arcon.
2018. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet ezt a megszolitos temat hanyagolom igy
2018. máj. 9. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerlek valahonnan? Nem? Pedig pont ugy nezel ki, mint a kovetkezo baratnom.


Van nalad terkep? Nem? Csak mert elvesztem a szemeidben.


Megerintened a karomat? Csak hogy elmondhassam a barataimnak, hogy megerintett egy angyal.


Vagy csak kerdezd meg a nevet, es kerd meg a kezet viccbol.


Youtube-on rengeteg ilyen van

2018. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondanek egy viccet a farkamrol, de az a hond, hogy tul hosszu...
2018. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Varazslo vagy? Mert mindig, mikor rad nezek, mindenki mas eltunik
2018. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!