Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti melyiket díjaznátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyiket díjaznátok jobban? Szerintetek melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Ha van egy fiú és tetszik neki egy lány és sokat foglalkozik vele és nyomul,próbálkozik sokáig és majd csak kialakul belőle valami vagy az,ha a férfi elétek áll egy őszinte,egyenes vallomással,hogy fontos vagy neki és ha kell változik azért,hogy megfeleljen neked...Szerintetek melyik a jobb megoldás?Főként lányok válaszát várom,de bárki írhat.Én most épp emiatt vagyok nagy dilemmában.17/F

2018. máj. 9. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az első. Nekem ne akarjon senki megfelelni és miattam aztán pláne ne változzon meg! Mellesleg ha huzamosabb ideig próbálkozol nagyobb az esélye hogy egy idő után benne is kialakulhasson valami érzelem. Ha ezúton hagysz neki időt el tudja dönteni hogy mit szeretne/mit is érez irántad. Ha meg csak kész tények elé állítod azon fog kattogni hogy valami olyat mondjon gyorsan amivel nem bánt meg téged. Nincs ideje átgondolni. Remélem érthetően írtam :)
2018. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.De szerinted nincs olyan,hogy ilyenkor a fiú és a lány megállapodik mondjuk abban,hogy ad a fiúnak esélyt,hogy később még összejöhetnek..csak akkor éppen nem,de a lány ezért nem fogja ignorálni meg semmi,van ilyen?

Mellesleg ha már ez a 2 ember nagyon ismeri egymást,mert osztálytársak és már fél éve beszélgetnek akkor is ez a megoldás?Az,hogy tovább kell nyomulni?

2018. máj. 10. 00:19
 3/6 anonim válasza:

Mindenkepp az elso, ne allj ele ennyire egyenesen, mert akkor azzal szinte lerohanod. Ha tenyleg beszelgettek fel eve, meg nyomulsz, igy is erezni fogja vagy erzi, hogy tetszel neki, es lehet hogy benne is kialakul(t) valami. Mi is osztalytarsak vagyunk baratommal, 2 es fel eve vagyunk egyutt. Orulok, hogy nalunk is sokaig tartott a csak beszelgetes es tarsai

17/L

2018. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az elsővel szimpatizálok. Sokkal természetesebb és a lányt sem hozod kellemetlen helyzetbe. Minden szépen kialakul, hidd el!
2018. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ne nyomulj . Inkább legyél különleges és magabiztos.A lányoknak se az olyan fiúk kellenek akik egyből megszerezhetőek.
2018. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem inkább az első. De ne nyomulj rá túlságosan, maradj a komfortzónáján kívűl.
2018. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!