Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyil jobb, illetve rosszabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyil jobb, illetve rosszabb?

Figyelt kérdés
Szeretsz valakit.. Nem tudod biztosan, hogy az a valaki mit is akarhat tőled.. Kavartok párszor, néha egyértelműen azt sugalja, hogy akar téged máskor pedig azt mondja, csak kavarni jártok össze.. De te belé szeretsz. Melyik rosszabb, vagy jobb?.. Ha elmondod neki mit érzel, vagy ha inkább kussba maradsz.. Mert lehet, hogy ha elmondod, minden jól alakul összejöttök.. Vagy a másik véglet, hogy Ő nem akar semmit, és így mindennek vége.. De ha mi van, ha elhallgatod és elszalasztod az esélyed? Valaki tipp, mi ilyenkor a jobb/rosszabb megoldás?

2016. júl. 24. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyan ez van nálam is. Én elmondtam neki de azóta is kavarunk néha.
2016. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor elmondtad, mit reagalt?
2016. júl. 24. 20:20
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mond el. :) ha o is tobbet akar toled orulni fog ennek sztm
2016. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!