Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen a sors vagy csak puszta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a sors vagy csak puszta véletlen?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem tesómmal és felhozódott a barátnő dolog,kérdezte,hogy van-e(nincs),mire várok és,jobb-e így,hogy nincs?.

Este kiültem,zenét hallgattam és ezen gondolkodtam,írtak Instán,válaszoltam,majd láttam,hogy van facebook értesítésem.

Vissza igazolt az a lány akit 1-2 hónapja jelöltem be mert megtetszett.

Érdekesnek találom,hogy pont ilyenkor jelölt vissza.

Szerintem véletlen de akkor is.fura.

Másik kérdés,hogy írjak neki,vagy inkább hagyjam?

Mert szerintem ha annyira szimpatikus lettem.volna.neki.külsőre hamarabb vissza igazolt volna.

Igen,ez olyan mintha facebookon élnem az életem de Nem,minden barátnőm személyesen ismertem meg,nem is töltök sok időt a neten,ezt a lányt is véletlen láttam meg egy csoportképen és nem is idevalósi hanem egy nem.olyan messze lévő faluban lakik.

Szóval írjak neki vagy hagyjam?

Lehet ez a sors vagy csak véletlen?(Szerintem utóbbi(Igen ismétlem magam))

17/F



2018. máj. 9. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy a sors akarta így. Ezt felejtsd el. :D Véletlenek, viszont léteznek. :) Azzal a szándékkal jelölted be, hogy tetszik. Ő visszajelölt. Akkor mi a teendő? Rá kell írni, nagyon nem vesztesz semmit vele, max nem jön össze semmi. Nekem ugyan nem volt sikerem facen, de attól neked összejöhet. Sok sikert. :)
2018. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván véletlen. (Bár állítólag nincsenek véletlenek, de ezt most hagyjuk. :D)

Szerintem írj rá. És ne az alapján dönts, hogy mennyi idő után igazol vissza. Van mikor én se lépek be 2 hétig például.

17/F

2018. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én se nagyon hiszek ezekben max a karmában,de igaz,sokat nem veszíthetek,ma este ráírok.

Az a szöveg Jó,hogy Szia,ne haragudj,hogy bejelöltelek de megláttalak egy képen és szimpatikusnak találtalak.

2018. máj. 10. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Én hasonlóval indítottam és nem irt vissza, pedig, mikor bejelöltem rögtön másnap visszajelölt. Szerintem mást találj ki, de ha tetszel/szimpatikus vagy neki, akkor így is úgy is visszaír.
2018. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ:)
2018. máj. 10. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő is kevés időt tölt neten és most vette észre vagy csak direkt megváratott vagy nem tudom... 15/L
2018. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!