Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez a puszta véletlen? Megérezh...

Ez a puszta véletlen? Megérezhettem a bajt?

Figyelt kérdés
Öt napja vesztettem el a bátyámat, öngyilkos lett. Sajnos 3 éve már nem tudtam részt venni az életében teljesen, egy családi vita miatt. Ennek ellenére ugyanúgy szerettem őt és mint utólag kiderült ő sem haragudott már. A halála napján múlt vasárnap, délután két órától furcsa rosszullétem volt. Nehéz volt a mellkasom, szaporán vert a szívem. Kétszer is elaludtam néhány percre közben. Arra gondoltam, istenem mi ez az érzés, nehogy a párommal valami történjen, nem is akartam gondolni erre. A rosszullétem órákig nem múlt, aztán hirtelen 6óra körül megszűnt. Akkor hívott a hugom, hogy a bátyám 2 és 3 óra között elment...Rettenetes volt és az is... A másik hogy már hónapok óta néhány naponta olyan gondolataim vagy érzéseim voltak hogy a bátyámnak szüksége van rám...de nem hittem el, azt hittem haragszik rám a régebbi rossz döntésemért, így mindig csak vártam hogy egyszer majd újra olyan lesz mint rég... Láttok valami összefüggést? Mi lehetett ez? (Nem képzelem be magamnak, ezekről egy barátom is tud, mikor rosszul voltam írtam is neki hogy nem tudom mi van velem, de furcsán rosszul vagyok)
2016. nov. 25. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Testvérek közt, főleg ikertestvérek közt nagyon jól működik a telepátia. A telepátia tudományos magyarázata ma még nem ismert, de létező jelenség. Egy orosz professzor, Vasziljev könyvet is írt róla Telepátia címmel:

[link]

Sok érdekeset olvastam benne és mióta az eszemet tudom része is életemnek a telepátia.

2016. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Megérezted. Igen.

Ez jó lecke volt neked. Legközelebb hallgatsz hasonló érzésekre. Persze nem tudhatod, megmenthetted volna.

2016. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindkét komnentelőnek köszönöm.

Igen, megtanultam...de ilyen áron??? :'(

2016. nov. 25. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Merj kicsit jobban bízni az ösztöneidben.Máskor ha úgy érzed, valakinek szüksége van rád, hát hívd fel, vagy üzenj neki.Miből áll? Ha nem is igazolódna be a megérzésed, hát akkor sincs semmi baj, sőt annál jobb.De egy próbát tényleg megér!

Mivel a megérzés, a sugallat nálad nem ért célba, ezért volt a rosszullét.Akkor már tisztában voltál vele hogy a baj megtörtént, csak nem tudatosan...

De ne okold magad.Sajnos sokszor még a gyakorlottabbakat is megcsalják az érzéseik.Néha mindenkiben ott van a kételkedés.Vagy csak túlságosan bízik benne, hogy nem történhet baj.

2016. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm hogy elmagyaráztad. Nem tudom nem okolni magam hiszen az egyetlen bátyámról van szó. :'( Remélem tudja hogy szeretem és nem haragszik rám. :( Bár fogalmamsincs miben hiszek de jó lenne ha így lenne. :(
2016. nov. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!