Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam helyre a dolgokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre a dolgokat?

Figyelt kérdés

Tetszik egy nálam egy évfolyammal kisebb fiú,akinek én is tetszem. Legalábbis azt hiszem,hogy tetszettem. Sajnos egy igen rövidke beszélgetésen,facebookon való bejelölésen(ő jelölt be engem),köszönésen és sokszori szemezésen kívül nem történt semmi. Az a baj,hogy az miatt,hogy nem alakultak a dolgok úgy ahogy én azt gondoltam ,hogy fognak,nagyon kevés lett az önbizalmam. Odajutottam,hogy már alig merek ránézni erre a fiúra,

-ezt szerintem ő is észrevett és talán azt hiszi,hogy már nem tetszik nekem-és igen,tudom hogy ez nagyon gyerekes de ez van.Próbálok változtatni ezen,de valahogy mindig arra lyukadok ki,hogy talán már nem tetszem neki,hogy túlságosan elbizonytalanítottam,és hogy már menthetetlen a helyzet.

Szerintetek mit tegyek azért,hogy ismét legyen bátorságom? Mit tudnék tenni annak érdekében,hogy javuljanak a dolgok?

A válaszokat előre is köszönöm! 15/L



2018. máj. 11. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nők.. :D
2018. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már kezdem érteni, hogy miért van az, hogy valakiknek 15 évesen komoly kapcsolatuk van, míg másnak pár hétig, hónapig tartó bohóckodása amit örök szerelemnek gondolnak.

Ha valaki elég értett, akkor ilyen meg se fordul a fejében, és azonnal cselekedik.


Válasz: ne azt várd el, amit megálmodsz, mert sose fog úgy történni. Lépned kell amíg nem késö. Tedd félre az érzéseid, írj neki még ma most azonnal. Nem fog bántani. Ha nem ír vissza, vagy kinevet suliba és kibeszél akkor hagyd mert buta...

Ha nem tudsz lépni akkor éretlen vagy egy kapcsolathoz.

2018. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vannak ilyen időszakok, amikor semmi nem úgy történik ahogy eltervezzük. Nekem is sokszor van ilyen. Meg beszélj vele! Amíg nem tudod mit gondolj addig ne rágódj rajta.
2018. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy nagyon ostoba voltam/vagyok csak mindig ott volt az az érzés meg az,hogy már nagyon kevés idő van -ő idén fog ballagni,és ahogy tudom más suliba megy,más városba-és akkor csak ritkán láthatnám.

Köszönöm mindenkinek azt,hogy válaszolt.

2018. máj. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!