Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az osztajunk legszebb lányába szöke haja van nagyon jól néz ki tegnap osztáj kiránduláson voltunk én próbáltam annak jelét adni hogy tetszik de szerintem nem nagyon figyelt rám. Messengeren ráírtam egy hete de az üzeneteimet megse nézte. Szerintetek van nála esélyem? 13/f

2018. máj. 12. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti nincs, sorry bro :D
2018. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Ha dagadt vagy, akkor nincs. Ha nem vagy dagadt, akkor meg minek írtad ki a kérdést ide a fogyókúrákhoz?


Plusz a helyesírásod is nagy sötétségről tesz tanúbizonyságot.



Eredmény: semmiképp nincs esélyed.

2018. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hú bocsánat nem ide akartam
2018. máj. 12. 13:10
 4/4 anonim válasza:
Menj oda hívd el randira. Ennyi.
2018. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!