Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggeli mindegy mit eszik...

Ha reggeli mindegy mit eszik az ember, mert úgy is elégeti, akkor ehetek olyan szerelmes levelet ami gesztenyekrémmel van töltve és egyik széle csokival van leöntve?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de kíváncsi vagyok, mert egyrészt nem tudom hány kcal. Másrészt anya tegnap vett egy csomót és gondoltam egyet megeszek.
2013. okt. 19. 09:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ő lenne: [link]
2013. okt. 19. 10:00
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Az inzulinszintet nem kéne b*sztatni reggel sem!

Gyors felszívódású fehérje kell, hogy a ketózist/éjszakai izomlebontást megállítsd és lassú felszívódású szénhidrátot(zöldség, zabpehely, tk kenyér) kell, mert ezzel nem emelkedik meg hirtelen a vércukrod és nem leszel éhes fél óra múlva mint ezzel a szerencsétlen fehérlisztes kutyvalékkal. FOgyókúrában nincs helye a péksüteményeknek!

2013. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért is lenne mindegy, mit eszel reggel? Egy ilyen levél van kb. 400 kcal. Színtiszta üres kalória, mert semmi hasznos tápanyagot nem tartalmaz. Ha üres kalóriát eszel reggel, azzal csak annyit érsz el, hogy a teljes napra szükséges tápanyagot nem 2000 kcal-ból, hanem a maradék 1600-ból kell bevinned a nap folyamán. Máris kevésbé hangzik jól, ugye?


Egyébként meg minden táplálékot eléget a szervezet a napi energiakeret erejéig, nem csak a reggelit. Ha már reggelire túl sok kalóriát fogyasztasz, akkor kevesebbet ehetsz ebédre és vacsorára ahhoz, hogy ne hízz.

2013. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,a kalóriák minősége legalább annyira számít mint a mennyisége. Ha ilyen vackokkal fogyózol akkor ha kellőképpen keveset eszel,lehet hogy fogyni fogsz de narancsbőrös,szottyadt leszel,izom nélkül. Ha mindenképpen akarsz enni belőle akkor szerintem egy kemény edzés után nem annyira vészes mert akkor úgyis kell a szervezetnek a gyorsan felszívódó ch,de jobb lenne ha valami táplálóbbat választanál.
2013. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értettem , akkor is szemezek vele :)
2013. okt. 19. 15:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk mindegy, te maradsz kövér. :)))))
2013. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
164 cm / 53 kg-al nem gondolom magam annak, de köszi! ;)
2013. okt. 19. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem gondolok magad kövérnek, akkor miért gondolkozol NAPOKIG, hogy megegyél-e egy darab péksüteményt? xD
2013. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagyis órákig.
2013. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert félek, hogy egy kicsi is feljön rám. Félek! Azért.
2013. okt. 19. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!