Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire gondoljak, hogy ne...

Mire gondoljak, hogy ne legyek éhes? Már többször is volt olyan, hogy egy fiú miatt nem voltam éhes, mert szerelmes voltam. Csak mindig rájövök, hogy így nem jó, és elkezdek enni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
egyél és nem leszel éhes....a segged meg nyugodtan fel lehet emelni és el lehet menni pl futni vagy nekiállhatsz tornázni
2010. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de megértelek. Fiúk miatt én vagy sütizek vagy semmit sem eszek. Az idegösszeroppanás viszont isteni éhség ellen. Én akkor fogyok ha valami baj van...nem is tudom, szívesebben lennék duci és boldog.
2010. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kár, hogy én az idegességtől zabálok. Viszont sajnos rengeteget rágom magam hülyeségeken, bárcsak ebből hasznot húznék, fogynék....
2010. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!