Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti hogyan csinálnátok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogyan csinálnátok? Lányok nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne hogy hogyan szólítanátok le egy vadidegen személyt.

Mire kell odafigyelni ilyenkor, mit mondanátok, és ti lányok mi az ami nektek tetszene amit mondanának és hogy erről az egészről mi a véleményetek hogy valaki ismeretlenül oda megy hozzátok.

Válaszokat előre is köszi



2018. máj. 12. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Van kedved ismerkedni? Ha igent mondd, mondd neki hogy csinos! A lányok szeretik ha dicsérik őket
2018. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen közvetlenül tenném legszívesebben, tisztán elmondanám neki, hogy nagyon vonzónak találom, nem szeretek kertelni. :D De mivel erre nem hajlanak az emberek, így általában sehogy sem ismerkedem, legtöbbször a lány fél kezdeményez.
2018. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányként válaszolok.

Ha fiú vagy és idegen lányt akarsz leszólítani, akkor először is, semmiképp se nyomulj, mert az idegesítő tud lenni. Ne gyere ilyen idióta csajozós szövegekkel, mert szerintem a legtöbb lánynak nem jön be, én is gáznak tartom.

Kedvesen, nem rámenősen megszólíthatod, ha nem akar beszélgetni, fogadd el. Ha siet vagy ideges, akkor szerintem jobb, ha le se szólítod.

Múltkor voltam egy helyen, ahol egy fiú iszonyatosan elkezdett nyomulni és 5 perc beszélgetés után, úgy hogy a nevét sem tudtam, már velem akart hazamenni. Első ismerkedés alkalmával ne akard elkísérgetni, hazakísérni, ha szimpatikusak vagytok egymásnak, cseréljetek telefonszámot.

De ha valaki kedvesen, nem rámenősen odajön hozzám az utcán és nekem is szimpatikus, nem fogok rá csúnyán nézni.

2018. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!