Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszerettetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerettetni magamat egy gyönyör okos lányal? Hogyan vágódjak be?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit szétszórt,határozatlan,picit gyerekes tipus vagyok,de viszont könnyen tanulok és tudásban is jelen vagyok.A lány meg félénk, talán veszélyesnek is tarthat,nem hajlandó közös programokra kettesben... mit csináljak?

#megszerettetni magamat
2018. máj. 13. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán nem hajlandó vagy már kérdezted? Ha meg tényleg nem hajlandó, akkor szervezz többszemélyes programot, ami közben főként körülötte legyeskedsz.
2018. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!