Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kit választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Olvastam egy könyvet, ami arról szólt, hogy a lány nem tudott választani két fiú közül, kiváncsi vagyok a ti véleményetekre.Szóval az első: Okos, intelligens és élsportoló. Nem hullanak az ölébe a lányok, visszahúzódó és csendes. A második: Magas, izmos. Egyedül a számtech.-hez ért, másból épp 2-es. Szívesen fotózik, ebből versenyez és nyer. Minden lány Őt akarja, népszerű, az iskola rossz fiúja. Hát kb. ennyi, egyébként Wattpad-en olvastam, elég amatőr írótól, ezért ilyem elcsépeltek a szereplők.

2018. jan. 14. 08:17
 1/5 anonim válasza:
100%

Ezek alapján nem tudunk meg semmi valódi tulajdonságot róluk. Így egyiket se.


Lehet hogy mindkettő egy bunkó, pszichopata, aki veri a barátnőjét. Vagy mindkettő lehet egy rendes, figyelmes, pár apró olyan tulajdonsággal rendelkező ember, ami alapján bele szeretsz.


Tényleg elcsépeltek, de az nem baj. Ezek csak alapok.

2018. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyiből nem tudom. Azzal jönnék össze, akiben meg vannak azok a tulajdonságok, amitől bele tudok szeretni egy fiúba.
2018. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
akinek nagyobb a farka
2018. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg eleg amatőr író, nagyon felszínesek a tulajdonságok. Nem tudok dönteni. Attól, hogy valaki “rosszfiú”, nem biztos, hogy paraszt is. Attól, hogy valaki okos es intelligens, nem biztos, hogy kedves.
2018. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az az érzésektől függ, de nekem az első szimpatikusabb.
2018. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!