Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú-lány barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki még most is a barátom , bár volt már csók is , meg úgy viselkedünk mintha együtt lennénk ... Nagyon szeretem és nem csak barátilag , de valahogy nem érzek késztetést arra , hogy ezt elmondjam neki ... Miért lehet (írjátok meg azt is hogy szerintetek van e fiú-lány barátság)15L

2018. máj. 14. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ritka.... A másik fél mindig többet akar idővel.
2018. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez hülyeség.. Miért ne lenne? Nem az a barátság amikor valakivel napi szinten írkálsz. Gondolj bele hány fiú lány osztálytársad van akik mondjuk együtt fociznak a suli mellett meg néha csapatostól mennek valahova és észre sem veszik azt hogy a másik valamit akar mert nem is..
2018. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
57%
Van! Mi már 11 éve barátok vagyunk. Senki se akart többet, csak kis korban :D
2018. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

na ebből is csak a vita lesz,

2 fajta válasz van, az első, hogy van a másik, hogy nincs

ha bárki bármelyiket írja abból az szokott lenni, hogy aki másképp gondolja elkezd vitázni meg ellenpéldákat sorolni, hogy már pedig neki is van és csak barátok, vagy éppen hogy neki is volt és a másik többet akar vagy éppen hogy ő szeretett volna többet...


(ez kb akkora vitát szokott generálni mint egy rasszista jellegű kérdés, ne íjedj meg ha törlik a kérdésed, nagyon sok ilyen kérdés volt már az oldalon, 10ből 9et törölnek, a vita miatt)

2018. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig úgy gondoltam hogy nincsen, majd megismerkedtem egy első látásra bekepzelt nagyszaju csavoval, majd a legjobb fiu baratom lett a gyokersegei ellenére. Csomó lanyt felszedett már bulikban de sohasem fogom megerteni hogyan mert szamomra egy kicsit sem vonzó és én sem neki, mintha testvéri lennénk és ez nem fog valtozni.
2018. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy van csak vannak akik ezt az egészet elcseszik...15/L
2018. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia! Szerintem van, mert én 10 hónapja járok lovagolni (F) és egy csomó lánnyal megismerkedtem, és csak barátok vagyunk, persze úgy, hogy vannak nagyobbak kisebbek nálam, de vannak egy idősek is velem. Van egy fiú rajtam kívül és kb az minden lánnyal együtt volt már, és nem értem hogy miért, mert kisebb nálam. Van egy lány akivel nagyon jóba vagyok, és ugyan annyi éves mint én. Azért szeretem mert, sok közös tulajdonságunk van, de még is csak barátok vagyunk legalább is nem tudom, hogy ő többet akar-e.
2018. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Persze hogy létezik. Nekem is van egy fiú legjobb barátom olyan mintha testvérek lennénk. A szüleink legjobb barátnők és ez által mi is legjobb barátok lettünk és már ugye születésünk óta legjobb barik vagyunk. Annyira nem tudnék úgy tekinteni rá hogy még azt sem tudom eldönteni hogy helyes vagy csúnya-e pedig mindenki azt mondja hogy helyes. Sőt nekem egy lány barátom sem olyan jó barátom mint ő. Néha jobb egy fiú barát mint több kétszínű barátnő. :)
2018. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon ritka. Van hogy a nők azt hiszik,hogy az a pasi a legjobb haverjuk meg milyen jól elvannak, de ha a csaj akarna valamit a pasi egyből benne lenne. Persze magától nem hozza fel,mert tudja hogy a lány nem akar semmit,és ha bevallaná h ő igen,akkor még annyi se lenne hogy barátok. így legalább meg van a minimális esély is. bevallom én is voltam már így. persze fordítva is igaz. volt egy " lány haverom" szinte mindig együtt voltunk,de nekem elképzelhetetlen lett volna hogy legyen köztünk valami,tényleg kb tesóként tekintettem. aztán lett barátnőm,onnantól kezdve nem is keresett a "lány haverom"... szóval erről ennyit, szerintem 95% ban az egyik fél mindig többet akarna, a maradék 5%nál működik.
2018. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Azért remélem nem lesz belőle vita
2018. máj. 15. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!