Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy probléma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy probléma lenne ez?

Figyelt kérdés

Sokszor megkapom, hogy egy tiniribi vagyok, csak mert eddig 15 fiúval csókolóztam. Van benne olyan is, ami buliban történt, de hát ma már annyival több tőlem kisebb lány csinál durvább dolgokat. Tényleg olyan nagy r,ibancos dolog csak a csók?

18/L


2018. máj. 15. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2018. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt, minek kell minden adandó alkalommal? De te dolgod, nekem nem kellene ilyen csaj.


Másrészt minek mondtad el? Akkor senki se foglalkozna veled.

2018. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy elkerüld az ilyen megjegyezéseket tartsd meg magadnak hogy mennyi fiúval csókolóztál. Ez teljesen magánügy amúgy is. Senkinek semmi köze hozzá. És nem r**ancos mivel ez a te életed,te döntésed kivel mit és mennyiszer csinálod. 20/F
2018. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megértem, és itt el is mondanám, hogy nem én terjesztek/pletykálok ilyeneket magamról. :) A bulikban történteket látták, a többit meg a fiúk mondták. Én csak 2-3 nagyon közeli barátomnak mesélem, akik sosem adnák tovább!
2018. máj. 15. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem dehogyis az. de a kérdésedből az jön le, hogy éretlen vagy illetve abból is, hogy ennyit csókolózgatsz!



Azért azzal sem ártana tisztában lenned, hogy a csókkal lehet a legtöbb bacilust átvinni/ átvenni, de hát még fiatalok vagytok s nincs annyi száj higiéniai problémátok mint az idősebb emberek szájában.


Szerintem ha mosod a fogad és vagy öblíted a szádat a fiúk után akkor nem lehet probléma.


Szerintem higiénikusabb az ha csak kivered nekik.

2018. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!