Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Direkt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Direkt játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 1 hónapja ismerek. Mikor megismertem már sokszor mosolygott rám és mondta hogy aranyos vagyok. Másnap az egész napot együtt töltöttük. Kedves volt, bókolt és sokat beszélgettünk meg nevettünk. Én úgy éreztem megvolt a szikra mégis azóta alig keres. Tény h szakmai vizsga elött áll és semmi szabadideje nincs májusig de engem ez akkor is zavar. Hallom h kérdezget rólam de nem beszél velem suliban mert nem is látjuk egymást ott. Most direkt csinálja ezt? Nem az a kihasználod csak szexre használó srác de engem ez idegesít. 20/L

2018. ápr. 10. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akarja ő is, csak most tényleg nagyon elfoglalt.
2018. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha vége a szakmai vizsgáinak lehet esélyem többre?
2018. ápr. 10. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szerintem lehet majd.
2018. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még semmi nincs veszve
2018. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Yoda m. ***** válasza:

Ha viszont a vizsgák és egyéb fontos elfoglaltságok elmúltával sem változik a távoltartása... nos akkor kérdezz rá, szemtől szembe: - Szerinted szükséged van rám? Mert nekem hiányzol... (valami ilyesmit)

A lényeg, hogy rábírd a megnyilatkozásra, s a válasza alapján ösztönösen tudni fogod, hogy játszik Veled, vagy nem. De, ha nem bírod rávenni, (nem akar, nincs ideje, stb) hogy megnyilatkozzon irányodban, akkor az is egy válasz: Nem akar Téged (lehet, h. meggondolta magát, csak nem meri előadni)


(Ha Te úgy érezted, meg volt a szikra, az még nem jelenti azt, hogy Ő is ugyanazt érezte)


Az ERŐ legyen Veled.

2018. ápr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem jó jeleket adtál, vagy félreértette őket, és most azt hiszi, hogy nem sikerült kedvező benyomást tennie rád.
2018. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még meg is kérdeztem tőle rá egy hétre h nincs e kedve találkozni valamikor. Erre akkor azt mondta szívesen találkozna de rengeteg dolga van és alig van szabadideje. Jó nem hazudott tényleg most a vizsgák miatt ilyen és nem tudja egyeztetni az idejét. Jeleket meg adtam. Direkt mosolyogtam rá sokat és sokat kérdeztem. Megadta a számát és bejelölt facen de azon alig van fent
2018. ápr. 13. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!