Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjuk a szüleinknek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjuk a szüleinknek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 2 hónapja együtt vagyunk, de már 6 éve nagyon jó barátok voltunk. Mivel a szüleink jóban vannak, így ismerkedtünk meg. 6 év után a barátnőm bevallotta mit érez, és meglepődtem, de utána rájöttem hogy én is így érzek.(16 évesek vagyunk)De azt mondta hogy ne mondjuk el a szüleinknek, mert az ő szülei nem nagyon örülnének neki. És már nem tudom tovább titkolni. Nagyon nehéz. És megbeszéltem vele hogy elkéne mondani. Azt mondta hogy rendben, csak megvárja míg jó kedve lesz a szüleinek. Az én anyum nagyon örülne, ha megtudná hogy mi együtt vagyunk, mert ő ezt megjósolta. És attól félünk, ha megtudják, elfognak tiltani egymástól. Nem bírnám ki.. Szerintetek elkéne mondani?? :(


Ui.: nem tudtam hova sorolni, ezért tettem egyéb témák közé.



2018. máj. 17. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az eltiltás valós veszély, én el nem mondanám... Minek? Csak ha már muszáj.
2018. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van bármiféle reális oka az eltiltásnak? Egyáltalán, biztosak vagytok benne, hogy nem örülnének? Miért?
2018. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már másnap elmondtam. Utána rá egy hétre ő is. Az én anyumék természetesen örültek neki. De az övék nem mondanám hogy örülnek neki. De lényeg hogy nem tiltanak egymástól.

Köszönöm a válaszokat! :)

2018. jún. 1. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!