Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe az életemet, párkapcsolatomat, a lelki állapotomat?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hol kezdjem...Előre szólok, hosszú lesz. 4 hónap múlva töltöm a 16. életévemet. Lassan 1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Ő volt nekem a legelső. Az elején mindennél jobban szerettem, felnéztem rá, tudtam, hogy ő más, mint a többi, stb. Boldog voltam. Boldoggá tett. Azt hozzá kell tennem, hogy eleinte, az első 2 hónapban titkban találkozgattunk, aztán lebuktunk, és nagyon tiltottak tőle a szüleim, volt, hogy nem engedtek ki a házból, nehogy találkozzak vele, emiatt nem találkoztunk 1 hónapot, kitartottunk egymás mellett, bármi volt, nem tudott senki szétszedni minket. Minden szép és jó volt, bíztam benne, hittem neki, voltak kisebb összekapások de ennyi. Nagy volt a szerelem. Egy idő után elkezdődtek a bajok. Féltékenység, veszekedés, naaagyon nagy viták, szakítgatások, minden. És ez egyre, egyre, egyre rosszabb lett. Mindennapossá váltak a veszekedések, undorítóan beszéltünk egymással, mindent egymás fejéhez vágtunk. És romlott és romlott. Megtudtam dolgokat amiket nem kellett volna, nagyon súlyos dolgokat, és sokat, kiderült, hogy az egész kapcsolatunk alatt átvert. Azóta is kisebb-nagyobb hazugságait hallgatom. Minden napos sírások, pofonok. És romlott tovább. Szakítgatások, még mindig a hazugságok, mindenen veszekedés. Most vagyok azon a pontot, hogy teljesen bekattantam. Idegbeteg vagyok. Egy rossz szót mond, és puff, eldurran az agyam, ócsárolom, szakítok, veszekszek. Már az van, hogy nem beszélgetünk, mert ha szóba állunk egymással, fél perc múlva veszekedés van. Hónapok óta azzal telnek a napjaim, hogy minden egyes nap idegeskedek, zokogok...Ott tartok már lelkileg, hogy öngyilkos gondolataim vannak. Teljesen összetörtem, nem vagyok boldog. Miért pont én? Ezt érdemlem? Miért? Állandóan rosszul vagyok, ráment ez az egész az egészségemre. Miért kapom ezt attól az embertől, az egyetlentől, akit én a legjobban, akit én valaha szerettem? Viszont! Hogy ne gondoljátok egy világi rossz embernek, tudom, hogy ezek ellenére szeret. Nagyon sok mindent megtett értem. Olyanokat, amiket soha senki nem tenne meg értem. Nagyon jó tulajdonságai (is) vannak. Higyjétek el, hogy nem véletlenül vagyok ezek ellenére vele. Bármennyiszer "szakítottam", nem menne. Mit tegyek? Hogyan hozzam rendbe a kapcsokatunkat? Mindkettőnknek változtatnia kéne. Csak egy boldog párkapcsolatot szeretnék..És...Mit tegyek magammal? Hogy kaparjam össze magam? Mit tegyek, hogy ne legyen darabokban a lelkem, a szívem? Talpra kell állnom..Türelmes, nyugodt szeretnék lenni. Vele. Megváltozni. Bízni, megbízni. Min kell változtatnom magamban, hogy működjön a kapcsolat? Boldog szeretnék lenni...

2018. máj. 18. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat már nem fog működni, ne benne és ne vele keresd a boldogságod. Fiatal vagy és rengeteg lány van még rajta kívül. Tényleg tartsatok egy hosszabb szünetet, ismerkedj, sportolj vagy csinálj valamit ami jól esik. Ne cseszd el a szép éveidet. Ha most ennyit veszekedtek és verekedtek ez biztos nem egy életre szól. Hidd el, ha találsz egy lány akivel kölcsönösen szeretni fogjátok egymást nagyobb áldozatokat is meghoz érted, mint ő és nem fog semmi csúnya dolog sem kiderülni..
2018. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem ezt nem lehet visszahozni sajnos :(
2018. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatalok vagytok, keressetek mást, ezt már nem lehet helyrehozni....
2018. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt már nem igazán lehet helyrehozni... :/

Tartsatok mondjuk egy hónap szünetet mindenképp. Lehet ettől jobb lesz. Vagy pedig ezidő alatt sikerül őt elfelejtened.

2018. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!