Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok biztos abban, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok biztos abban, hogy jól látom e a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés
A párom csak ritkán látogat meg, mondván, hogy nem ér rá gyakrabban. De nagyon ritkán is hív fel, kb. naponta 3-5 percet beszélünk, aztán leteszi, mert fáradt. Én ezt sajnos nagyon megszenvedem, mert nem ezt szoktam meg tö"le. Több törö"dést igénylek, és ezt gyakran szóvá is teszem. Vagy nem lenne szabad? Elégedjek meg ennyivel? 17/L
2017. júl. 27. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szóvá teheted,ha több törődést igénylesz,fontos megbeszélni a gondokat.

Az meg nem lehet mindig kifogás,hogy fáradt stb stb

Amikor nekem volt barátnőm,hajlandó voltam virrasztani éjszaka,hogy beszélni tudjak vele,nem érdekelt,hogy másnap korán reggel utaztam valahova versenyre vagy stb..

Ha sokáig ezt csinálja,inkább hagyd,ezzel csak magadat teszed tönkre.

2017. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Már sokszor próbáltam ezt megbeszélni vele, de mindig csak arra lyukadunk ki, hogy én túl követelö"zö" vagyok. Mit tegyek? Mert én nagyon szeretem ö"t, de az ö" érzelmeiben már nem vagyok biztos.:(

2017. júl. 27. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a barátod 40 éves és vezető beosztásban vagy 3 műszakban dolgozik valahol, akkor megértem, hogy fáradt, és nincs kedve sokat telefonálgatni.

Ha korodbeli, akkor ez egy nagyon sz** kifogás és szimplán csak nem érdekled már.

2017. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neki az követelőzés, hogy találkozzatok és beszéljetek, akkor mi a búbánatos fenének van veled? Csak nem vízöntő?
2017. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!