Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, irjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, irjak neki?

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy fiu aki ram irt par honappal ez elott es a baratnom most az en facebookomrol irt neki es nevetett en meg nem tudtam mirol van szo es momdtam neki hogy ne haragudjon ,de nem valaszolt es mikor aludtam baratnom megint irt neki valamit es engem ez zavar hogy hulyenek nez

irjam neki hogy mi a helyzet hogy nem en voltam vagy ilyenek

mert szivesen beszeltem volna vele de el rontottak nekem marmint igy olyan mintha en csinaltam volna es olyan rosz pedig nagyon aranyosnak nez ki de nem ir vissza es nagyon hulyenek nezhet.. .


2018. máj. 19. 09:15
 1/2 Furujika válasza:

Ha jol ertem, irtal neki facen, de nem ir vissza. Szerintem azt gondolja szegeny srac, hogy szorakoznak vele.


Irhatnal neki egy uzenetet, hogy csak a baratnod hulyeskedett, egyertelmuen elmagyarazva az esetet. De akkor meg kell valtoztatni a jelszavadat, hogy a baratnod ne csinalhassa ujra (vagy megkerni ra, hogy ne csinalja), mert akkor szavahihetetlenne valsz a fiu szemeben.


Egy tisztabb megoldas, ha szemelyesen beszelsz a fiuval. Szemelyesen mindig jobb.

2018. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom. Meg ertette es nem haragszik , de mar nem beszel velem ...
2018. máj. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!