Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki büszke arra hogy 18 éves kora után veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

pár nap múlva 18 leszek, nagyon büszke vagyok rá hogy nem 18 éves korom előtt veszítettem el. Már régen elterveztem hogy nem fogom 18 előtt elveszíteni és szerencsére egy megértő partnert is találtam hozzá aki tiszteletben tartja ezt. Én vagyok az egyetlen akit ez büszkeséggel tölt el? Mert azt látom hogy sokan szégyenlik hogy bizonyos korban még szüzek.

17L



2018. máj. 22. 15:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Akkor minek írtad ki a kérdést?

Hogy ezzel igazságot szolgáltass? Vagy lesajnáld azokat akik mondjuk 16 évesen már megtalálták a párjukat akikben megbíznak?


Senkit nem érdekel a szüzességed. Ez magánügy.

2018. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Unalmas életed lehet, inkább tanulj meg értelmezni és máshol add ki a felgyülemlett feszültséged.
2018. máj. 22. 18:20
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha értelmesen és logikusan meg tudod indokolni, hogy miért pont 18, és miért nem 17, vagy éppen 20 az amit be kellett tölts... akkor azt mondom érett felnőtt nő vagy. :)
2018. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Rövid leszek: nem.
2018. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy érett felnőtt vagyok? Azért 18 mert 18 évesen válik függetlenné az ember, jogilag felnőtté. De nem értem mire fel provokálsz. Miért fáj a kérdésem? Miért gondolod hogy magyarázattal tartozom neked?
2018. máj. 22. 18:36
 16/22 anonim ***** válasza:

Vedd úgy, hogy egyéni gondolkodásra nevellek.


Ha büszke vagy valamire, csak meg tudod indokolni azt, hogy miért vagy büszke a dologra.


Úgy érzed szexuálus szempontból érettebb vagy, 2018.05.25-én? Vagy anyukád már nem szid meg? Vagy szerinted bűntetendő a szexualitás 17.9 éves korban?


Csak tudod ezekre a választ, ha leírtad, hogy mennyire büszke vagy rá.

2018. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Látom még mindig nem érted, na megpróbálom újra hátha felfogod :) nem azt írtam hogy 18 éves koromban akarom elveszíteni, hanem hogy előtte nem akarom. Utána megtörténik amikor megtörténik, amikor készen állok majd.
2018. máj. 22. 18:48
 18/22 anonim ***** válasza:
31%

Tehát nem tudod megindokolni, hogy miért tartod magad pont ehhez az elvhez, és miért vagy erre büszke.


Nem való még neked a szex, ha egy ilyen kérdést kiírsz... ez egyértelmű.

2018. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy való?
2018. máj. 22. 19:02
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem erény szerintem hogy később ..
2018. máj. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!