Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki büszke arra hogy 18 éves kora után veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

pár nap múlva 18 leszek, nagyon büszke vagyok rá hogy nem 18 éves korom előtt veszítettem el. Már régen elterveztem hogy nem fogom 18 előtt elveszíteni és szerencsére egy megértő partnert is találtam hozzá aki tiszteletben tartja ezt. Én vagyok az egyetlen akit ez büszkeséggel tölt el? Mert azt látom hogy sokan szégyenlik hogy bizonyos korban még szüzek.

17L



2018. máj. 22. 15:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen te vagy ra egyedul buszke. Teljesen mindegy mikor veszited el, akkor fogja az ember amikor keszen all ra, viszont az elottem valaszolonak igazat kell adjak hogy gyerekes hozzaallas hogx miert kell kivarni a 18at. Azert mert jogilag felnott vagy? Jogilag 14 eves korodtol azzal szexelsz akivel akarsz es senki nem fog egy budos szot sem szolni erte. Butasag hogy mert 18 eves korodtol vagy jogilag felnott. Amerikaban meg 21 a korhatar akkor most mi van...:
2018. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

én 21 voltam, és nem igazán vagyok rá büszke... pláne, hogy több lehetőségem is lett volna elveszteni korábban, de nem használtam ki

22F

2018. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!